Slayers (2022) odpad!

Priznám sa čakal som niečo na štýl nedávnej Day Shift, ktorá mala aspoň zopár vydarených scénok, ale toto je proste zlý vtip. Keby mal takto (teenageri&mobil&socialmedia) niekedy do budúcna vyzerať Blade, tak nás Pán Boh ochraňuj!

Black Adam (2022)

Adamových modrých bleskov si "užijete" až-až, to ale neznamená, že sa v DC blýska na lepšie časy. Nuž a tá spŕška slow-motion už bola vrcholom nevkusu.

Murder at Yellowstone City (2022)

Chlpatý, prašivý, zapotený baník, čo nájde golden mine, má za ženu modelku od Calvina Kleina... uhádnite pointu... Oplatí sa vidieť len kvôli roztiahnutým nohám Anne Campovej (ne-cudná farárova ženská), ktorá je akoby dvojča January Jones. Pozor, film hrá na BLM strunu a bukvicová linka s Richardom Dreyfussom (barman) je už totálne od veci.

Halloween končí (2022)

Michael Myers v stoke... obrazne, aj doslovne. Dehonestinácia Hallooweenskeho kultu! A mám tušáka, že to neskončilo.

Válečnice (2022)

Najebať ich do dodávky a vykotiť v Spiškej Novej Vsi! Negerské Braveheart - len z opicami a banánmi, kto by odolal... Niektoré dievčiny s full butt by si zaslúžili preplesknúť, nehovoriac o historickej kokotine. Hu-hu-hu opičácký tanec Waka-waka... poď mi do kokotného dírku! Takto dopadne v Európe aj nový Black Panter... napokon si ho bude doberať v Americe aj Cartman zo South Park!

Chucky - The Sinners Are Much More Fun (2022) (epizoda)

Keď nerátame, že Matku predstavenú trafí pri pohľade na Chuckyho šlak a jediný mord spácha švacnutá a otravná Jennifer Tilly, tak je to bída, ale hlavne nuda. Chcem späť svojich 48min života!

Chucky - Halloween II (2022) (epizoda) odpad!

Nabudúce prosím rezký chlapský hardcore anál!

Hellraiser (2022)

Ženský Pinhead... to sme to dopracovali!