Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Wild Wild West zo súčastnosti. Hviezda navyše za Eltona (hoci úprimne, pochybujem, že tohto "uja" dnešní puberťáci vôbec poznajú). O triedu horšie než jednotka.

Leatherface - zrození (2017)

Úprimne, čakal som viac. Potenciál mal samozrejme samotný námet ako aj režisérska dvojica. Bohužiaľ, už ich minulý film neveštil nič dobrého a tak sa aj stalo. Leatherface je odsunutý na druhú koľaj, v ústredí dejovej linky je po celý film osud sestričky z ústavu. Tak to si chlapci môžete strčiť. Toľko nenávidený Nispelov remake zostal v 20. storočí stále neprekonaný.

Gerald's Game (2017)

Už kniha nepatrí zrovna k tomu, čo by som si od Kinga 2x prečítal. Tento televízny sopel natiahnutý do úmornej stopáže sa zaradí k ďalším nudným prepisom. A ten záver to celé pochoval. Dúfam, že tak hlboko, aby som si na to pozajtra ani nespomenul.

Alibi na klíč (2017)

Najprv sa mi nepáčil slapstick štýl niektorých scén. Ale prišiel som tomu na chuť. Star Wars, Bloodsport, Thor, Assassins Creed scény a "nafukovačka b(r)onz" pobavila. Škoda tých okrajových príbehoch - na to kasíno by som bol zvedavý, to by vydalo aj na druhú story.

Escape Room (2017)

Ultrabrutálna... nuda! Horšia reklama na ozajstnú Escape Room sa snáď ani nedala natočiť. Pravdepodobne celý budget filmu (rozumej 65,99 $) išiel na benzín na výlet do Arizony, kde sa natočil "púštny" úvod s dvoma džihádistami.

Anti Matter (2016)

Kto má niečo nakukané, pointu filmu uhádne hneď, ako sa na scéne objaví postava s maskou šimpanza a "hlavnej" hrdinke zmizne pas a možno aj tampóny. "Najoriginálnejším" prvkom filmu je vysvetľovanie fungovania červej diery prepichnutím zloženého hárku papiera ceruzkou. To už ozaj nikto od premiéry v Event Horizon nepríde s lepším nápadom a bude sa to kopírovať do aleluja? V ženských úlohách sa vám predstaví panoptikum príšer.

BrainDead (2016) (seriál)

US politika v spojení s mozgožravými chrobákmi mi absolútne nesadla. Prinajmenšom čudná kombinácia, ktorá zaujme viac fanúšikov politiky, než sci-fi (horové to bolo ozaj len okrajovo).

El bar (2017)

Keď si myslíte, že viete, čo mali znamenať 2 headshoty v úvode, ste na omyle. Paranoja v Madride a Španieli ma opäť nesklamali.

Death Note (2017)

Sľubný začiatok s parádnym gore mordom. Akonáhle sa však na scéne objavil rádoby cool černoško L (rozumej "L", ako po lobotómii), všetko išlo vpič. Ledva dopozerané. Sprznený origoš, škoda.

Přicházejí v noci (2017)

Vraj horror. Ani s odretými ušami. A ako dráma to pláva len v priemere, o nákaze sú desiatky oveľa lepších flákov. Celý film je jeden vykalkulovaný a prefikaný marketingový ojeb, počnúc trailerom, pokračujúc posterom a končiac názvom filmu. Prichádza v noci... WTF! Pri filmoch ako It Follows, It Came From Another World, It, It Lives Again, It Came From Outer Space... ste sa dočkali. Tuná na to It môžete čakať do aleluja. Hlavná vec, že je TO v názve, ľudia na TO skočia. Nabudúce natočím nejakú kktinu s názvom "It gonna eat you", dám tomu thrill trailer a poster na posranie, ale dej filmu sa bude odohrávať v samoške na stojáka s Ferom žerúcim langoš. Veď kto by sa by pri tom neposral od strachu?! Pri hodnotení by sa mala zaviesť nová kategória: "Ofajč roka"!