Vražda v Orient expresu (2017)

Predlohu som nečítal, seriál nevidel. A predpokladám, že film bol robený práve pre takýchto ľudí. Ale Bože, ten akcent. Nech mi nikto nehovorí, že takto rozpráva "najlepší detektív na svete". A v ktorej prdeli? V Tanzánii?! Solídne nudné.

Stopy spravedlnosti (2017)

Jackie v úlohe starého zlomeného muža... v úvode vám ho bude tak ľúto, že by ste mu najradšej kúpili invalidný vozík. Po pár minútach (a pár tlakoch auta do kopca) sa z neho stáva... Monkey King! Akčné scény slušné, avšak ten politický balast mi bol totálne u riti, kto je na to zvedavý pri jeho filmoch... Korbáč bolesti bol upletený u Brosnana a jeho ženy - milenka, milenec, samozrejme všetko "funkčne" zakomponované do deja. Možno až raz vyjde EXTENDED Version, dočkáme sa aj nejakej spojitosti s Brosnanovou dcérou, ktorá je tu spomenutá len menovite a na fotke (sorry, to by som už nepozrel ani keby to bolo porno). Nedá mi nespomenúť si na Arnolda (Collateral Damage *obete-žena, syn* je možno len náhoda), ale aj ten, keď sa pokúsil o nejakú vážnejšiu mimiku, dobre pohorel. Alebo si zoberte takého Gibsona. Jeho Mad Max *obete-žena, syn* dopadol skvele, ale výplach Edge of Darkness *obeť-dcéra*, zhorel na politike. Taký film na jeden kuk z VHS pôžičovne. Marketing spravil svoje, tých 81% tuná, možno v inej galaxii.

Future Man (2017) (seriál)

Pomer vtipnosť vs. trapnosť 10/90 %. (horko-ťažko dopozeraná kompletná sezóna, nášup u mňa nehrozí).

The Punisher (2017) (seriál)

Zatiaľ najlepší seriál z Defenderovského sveta.

Liga spravedlnosti (2017)

A zas dementná miss Gadot, s mužným kxichtom a ešte prijebanejším akcentom... DC, Marvel... tie dve hovná smrdia rovnako...

La noche del Virgen (2016)

Španieli s tým vyje*ali. Nemôžeš ukázať stoporený penis. Tak ukázali honcovaný nestoporený! Tfuj tajbl, hnusáreň (pri olizovaní menštruačnej krvi mi došlo zle), zo scénky pôrodu ma ešte teraz bolí zadok (tuná treba pochváliť poctivú animatroniku, žiadne CGI). Ale všetko je tak uletené, že nebudete chápať. Keď si Nico s frajerským úškrnom nonšalantne prehodí svoju pupočnú šnúru cez plece a vo vagíne zazvoní mobil, išiel som do kolien. Takto máme Španielsko radi, kľudne aj nabudúce!

Medvěd Brigsby (2017)

Výborné... pokiaľ by tam nehrala Claire Danes. To je asi taká herečka ako ja atómový fyzik. Ten jej kukuč sa dal vystáť možno v Romeovi, ale kvôli nej som prestal pozerať Homeland. Cakomprásk - film určite stojí za pozretie, ale reprízu si už nedám. Nebuďte prekvapení, že sa nejedná o klasickú komédiu, ako je tu mylne uvedené, bránica vám nepraskne. Angličania majú pre tento žáner pomenovanie "dramedy". P.S. odteraz prestanem pozerať podplatené rottentomatoes.com

Romeo a Julie (1996)

Kokotná (neviem, niektoré mužsko-ženské plemená tuná nepoznám) intelektuálnosť tuná. Super klasika film!

Americký zabiják (2017)

Na začiatok sa dalo pozerať, od polovice sa to potopilo ako bomba vo filme. Logika povedala báj-báj. Repríza nehrozí.