Taxi 4 (2007)

To samé jako předchozí díly ale ještě více dementnější.

Hezké sny (2007)

Hodně příjemný romantický film s originálním příběhem o snech. Film na jedno podívání, který neurazí.

Odstřelovač (2007)

Proč proboha je to tak dlouhý??? Naprosto ohraný děj v kterém diváka naprosto nic nepřekvapí natažený na 124 minut. Pos libném začátku sem film v půlce vypnul a šel sem radši ven :-))

Miluj mě, prosím (2004)

Úchvatné romantické drama se zajimavou zápletkou a hlavně excelentními hereckými výkony v podání Diane Kruger a Joshe Hartnetta.

Vítejte v džungli (2003)

Film, který se snaží být cool co to jde, ale je fakt, že občas se mu to i solidně daří. I přes všechna filmová klišé, je to docela zábava a The Rockovi ten film naprosto sedí.

Těžká váha (2005)

Jeden z nejlepších boxerských filmů a Russel Crowe ve své životní roli. Výborné. Nemám, co bych víc dodal.

Okno do dvora (1954)

Pro mě nejlepší Hitchcockův film. Lepší než Ptáci nebo Psycho.

Opustit Las Vegas (1995)

Mistrovský výkon Nicolase Cage v roli trosky závislé na alkoholu. Jeho nejlepší herecký výkon za něhož právem získal Oscara.

Requiem za sen (2000)

Hodně silné a depresivní drama o drogách. Dokonalý a ojedinělý film s naprosto špičkovými hereckými výkony, a ta hudba!!! Ty smyčcové kvartety naprosto podtrhují depresivitu tohoto snímku. Na jedno zhlédnutí dokonalý film ale podruhý už bych to asi nevydejchal :-))))

Dobrý Will Hunting (1997)

Dokonalej film se začínajícím Mattem Damonem, který si tenhle film doslova užívá a z jeho hereckého projevu je to dost znát. Výborně mu sekunduje Robin Williams a Ben Affleck. Spolu s Čistou duší dva unikátní bezkonkureční filmy o vyjimečnosti a genialitě člověka.