Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Klasika světové kinematografie, která neztrácí své kouzlo i v dnešní době. To se u moc filmů nestává. Tady není co řešit.

Statečné srdce (1995)

Nemám slov. Gibson mě dokázal přesvědčit, že je nejen skvělý herec ale dokonce i výborný pan režisér. Dokonalý film, který je napěchovaný srdceryvných scén co to šlo. A ŘEKNĚTE SVÝM NEPŘÁTELŮM, ŽE SI MOHOU VZÍT VAŠE ŽIVOTY, ALE NIKDY NE, VAŠÍ SVOBODU !!!

Stopař (2007)

Hodně slušněj akční thriller, z kterého je hodně cítit spolupráce s Michaelem Bayem. Výborná akční kamera a úchvatné záběry při jízdě krajinou. Výborně tu hraje Sean Bean v roli totálního psychopata a do toho nádherná sexy herečka Sophie Bush. Film má něco kolem 80 minutách, takže se u něj rozhodně nudit nebudete. Budete se bavit ale druhej den už na Stopaře ani nevzpomenete.

Strašáci (1971)

Dokonalý film, který narozdíl od jiných zůstane hodně dlouho v paměti. Dustin Hoffman je opět vynikající a spolu se Samem Peckinpahem natočili výborný film na který se dá kouknout víckrát a stejně neomrzí.

Strážce duší (2005) (seriál)

Poměrně nadějný český seriál s kolísavou úrovní jednotlivých dílů. Některé příběhy většinou režírované Dušanem Kleinem mě opravdu bavili a hodnotil bych je i čtyřmi hvězdičkami. Ale na jeden takový díl přicházejí další dva špatné a tak seriál jako celek dost srážejí ke dnu. Nakonec dávám tři hvězdičky ale s trochu přimhouřenýma očima.

Strážci - Watchmen (2009)

Po druhé projekci se musím Snyderovi omluvit a dát plný počet. Vážně jde o velice povedenou komiksovou adaptaci na filmové plátno. 90%

Street Kings (2008)

Výborný thriller o zkorumpovaných policajtech, který se po vlažnějším začátku rozjede do neuvěřitelného tempa. Skvělá režie, scénař a herci. Hlavně Keanu Reeves, který konečně získal po Constantinovi důstojnou roli a kterému jeho chladný, zabijácký obličej musíte věřit. 90%

Striptýz (1996)

V podstatě kultovní film. Řekl bych, že je skutečně málo lidí, co tenhle film ještě neviděli, ale co nadělat, když je to prostě neuvěřitelná nuda. Herecké výkony neoslní a musím se přiznat, že ty dvě hvězdičky dávám hlavně kvůli Demi Moore, která je tady neuvěřitelně sexy jako nikdy předtím. Bez Demi Morre by ale tohle byl naprostej odpad. Docela škoda..

Střihoruký Edward (1990)

Jeden z nejlepších Burtonovských filmů, v kterém objevil své budoucí "alter ego" Johnnyho Deepa. Jeho role je tu naprosto okouzlující a podmanivá. Velkou pochvalu ale také zaslouží hudební mág Danny Elfman, díky nemuž vládne filmu dokonale strašidelná atmosféra.