Muži, co zírají na kozy (2009)

Průměrná komedie s excelentním hereckým obsazením a dost divným (ujetým) zakončením.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Bylo to strašné. Musel jsem si to rozložit na dvě části abych to zvládnul. Otázka je proč jsem se na to vůbec díval...Odpovědˇ: Asi ze stejného důvodu proč jsem byl na koncertu Cradle Of Filth. Prostě proto abych se přesvědčil, že to je opravdu taková hrůza. A byla. Navíc jsem vůbec nepochopil proč Pattison vypadá celý film jak totálně sjetý ?!? Jediný veselý moment byl, když se v upírském hradu na scénu dostala Dakota Fanning, protože tu jsem v tomhle paskvilu teda nečekal :)

Mělký hrob (1994)

Nevim....asi jsem čekal něco jiného, ale tohle byla dost hrůza :(

Tunelové krysy (2008)

Tak nejdříve bych vyjmenoval klady. Máme teda tady několik pěkných, brutálních momentů (mně teda aspoň přišlo, že do filmu sedí), luxusní závěr a hlavně výborně vystiženou atmosféru temných a nikdy nekončících vietnamských tunelů. Ikdyž vystiženou....já jsem tam teda nebyl (to asi nikdo z nás) a žádný film ani dokument jsem o tom neviděl. Ale i tak si myslím, že by to tam klidně mohlo vypadat tak jak nam to ukazal Boll. No a teď ty zápory....tady by se to dalo shrnout "všechno ostatní". Nesympatičtí, neschopní a nelogicky jednající vojáci (z nichž se snad každý jmenuje Porterson nebo co). Dále, naprosto strašně natočené souboje, na které se ale stejně těšíte, protože když se střílí, tak vojáci aspoň drží hubu a je tak na chvilku klid od otřesných, nesmyslých a neustále se opakujících žvástů. Já nevím jestli měly být ty jejich kecy filozofické, ale fakt bych chtěl vidět človeka, který ty dialogy napsal :-) Absence nějakého výraznějšího příběhu by nevadila (taky jsme ve válečném filmu, že), ale tady to bohužel přispělo k tomu, že se z dějě stal dost nepřehledný paskvil, plný nelogičností. No, když to shrnu tak musím říct, že Uwe Boll natočil opět špatný film. Kupodivu, jsem se ale u něj nenudil. A to se počítá. Bohužel více než ** dát nemůžu. To by ti vojáci nesměli být takoví dementi. PS: A nejlepší je stejně ta písnička na začátku :))

Veřejní nepřátelé (2009)

Výborné přestřelky, ale to je tak všechno. Jinak je film neuvěřitelně prázdný, sterilní a nezapůsobil na mě opravdu vubec nijak. Ano...jsou tu sice dva excelentní herci (mí dva nejoblíbenější), ale oba dva se zcela ztrácejí, ve více než dvouhodinové, prázdnotě tohoto filmu.

District 9 (2009)

Nejlepší na tomhle filmu bylo to, jak jsem se s kamarády na cestě z kina zpil do mrtva. Upřímně řečeno, nemůžu si teď vybavit žádný snímek, kdy jsem z kina odcházel více zklamaný. A jěstě v kontrastu s Tarantinovými Bastardy, které jsem viděl nedlouho předtím....tak nevím....opravdu nevím co na tomhle všichni vidí....

Chi bi xia: Jue zhan tian xia (2009)

Dobre, moc dobre....ale v porovnani s Tygrem a Drakem nebo treba Hrdinou tomu prece jenom neco chybelo. Proste to byla spise takova pohodovka, kdy je celkem jasne jak vse dopadne a vy vlastne sledujete hlavni hrdiny, kterak delaji vsechno proto aby se film dovalil do predpokladaneho konce. Zvrat tady byl v obou dilech vlastne jenom jeden a mel jsem pocit, ze i kdyby neprisel, tak si tim Tony Leung a Takeshi Kaneshiro stejne nejak poradi. Silne 4*

Tobruk (2008)

Necekal jsem skoro nic a tak jsem velmi prijemne prekvapen. Profesionalita a perfektni technicke zpracovani cisi z Tobruku na kazdem kroku (samozrejme by se naslo par tmavych mist). Ale hlavne se mi libi, ze na filmu absolutne neni videt ten "dobry cesky filmarsky duch". Je to proste snimek, ktery by svym zpracovanim obstal kdekoliv ve svete a stamilionova Bathory tak dostava dost znacne na prdel. Bohuzel, ruku v ruce s timhle vsim jde i slabsi scenar, ktery me osobne zase az tak nevadil (spise me to v urcitych okamzicich matlo), ale musim uznat, ze se tady dala odvest rozhodne o dost lepsi prace.

Bronson (2008)

Trailer bych se nebal oznacit za cirou genialitu. Film uz je prece jenom trosku jiny...asi slabsi. Zdejsi hodnoceni (63%) to asi celkem vystihuje. Presto si myslim, ze uz jenom kvuli absolutnimu Tomu Hardymu se vyplati na film mrknout. Je to totiz neskutecny reznik :)

Push (2009)

Když si vezmete průměrný film JUMPER, množství akce vydělíte třemi a vzniklý prostor zaplníte hromadou úplně debilních keců, tak vám výjde PUSH. A vlasntě néé....pořád jste na tom jěště lépe, protože v JUMPERU vám neleze na nervy odrostlá Dakota Fanning a maximálně nesympatická Camilla Belle. 30%