Elita (2001)

Příjemný filmek se sympatickými herci a krásnými herečkami. A přiznávám, že ta čtvrtá hvězdička je jen a pouze za to, že jde o film z IT prostředí. To já uplně žeru :) Jinak by to bylo asi za ***.

Červený pás (2008)

V tomhle filmu je velice pěkně vidět, že v dnešním světě peněz, není vůbec místo pro poctivého člověka, držícího se svých zásad a určitého kodexu cti. Hlavní hrdina neustále dostává rány zprava, zleva a v určitých chvílích jsem se mu divil, že se na to nevyprdne a neuteče někam daleko. SPOILER A docela mě teda překvapilo, jakým způsobem se zachovala jeho manželka. Její postava je vykreslována poměrně sympaticky, ale v závěru filmu úplně otočí a svého manžela udá a vymění za vlastní uspěch. To jsem teda nečekal. Ale možná, že to tak je, takže asi "v pořádku". Alespoň, že závěr je mírně optimistický. Myslím, že to bylo třeba. KONEC SPOILERU Co je ale nutné snímku vytknout, je naprosto nezřetelné a občas uplně chybějící naznačení vztahu mezi jednotlivými postavami. Takže máte dost často pocit....Kdo je sakra tohle? Jakto že se znají? Co ten tu dělá?

Inga Lindström - Tajemství Svenaholmu (2006) (epizoda) odpad!

Gerhard Lippert měl raději zůstat doktorem v horách. Tam měl alespoň pěknou přírodu, kolem sebe. Svenaholm to je už pouze slabomyslnost a demence.

Zkažená mládež (2007)

Při snaze o co největší autenticitu a maximálně reálné zachycení šikany, to už tvůrci místy dost přehánějí. Nevím tedy jak v estonsku funguje školský systém a vlastně vůbec jací tam žijí lidé, ale naprosto nelogické chování a ingorace ze strany učitelů k dění okolo, mě značně iritovalo. Taky fakt, že se ve tříde sejdou pouze 2-3 "normální" studenti a zbytek jsou zrůdičky, které nemají na práci nic jiného než terorizovat spolužáka, popřípadě této bohulibé činnosti s chichotáním přihlížet (to v případě přítomných dam). A kouřící scénu na pláži nezmuňuji raději vůbec. Přesto se ale jedná o velice kvaltní snímek a vynikající závěr, kdy "pravda a láska zvítězila na lží a nenávistí", to na pět hvězdiček ještě vytáhne.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Lenssen se asi koukal na Herucule Poirota, jinak si ty vousy neodkážu vysvětlit. Akorát, že Poirot vypadá, se svým sekáčským knírkem, prostě jako Hercule Poirot, tak Lenssen to nějak vylepšil a vypadá jako debil. Ale to nevadi Ingo....hlavně že si detektiv a máš všude kamery.

Restart (2005)

Vizuálně naprostá pecka, příběhově ovšem úplně ploché a prázdné. A hlavní hrdinka Lenky Krobotové je opravdu tak strašně nesympatická, že si celou dobu přejete ať to skončí špatně.

Indiánské léto (1995)

Velice nudný film, plný naprosto bezobsažných dialogů. Jediné co stojí za zmínku je vynikající Tatiana Vilhelmová a pak ta neuvěřitelně progresivní "kapela". No, ještě že to trvá jenom hodinu.

Dobrodružství malé pandy (1995)

I přes totálně otřepaný a miliónkrát provařený příběh to mohlo být za ***, protože ta pandička byla vážně neuvěřitelně roztomilá. Ovšem robotická napodobenina nakonci to poněkud pohřbila, takže hvězdička dolů.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Nevím čím to je, ale tenhle seriál mě neuvěřitelně sere. A když náhodou vidím Sarah Jessicu Parker na obrazovce tak okamžitě vypínám televizi, zhasínám, zamykám a odcházím se uklidnit do lesů....

Stay Alive (2006)

Tomuhle výtvoru, nelze upřít místy celkem ucházející hororovou atmosféru, ale jinak je to sračka dobrá tak pro někoho kdo o počítači slyšel maximálně v televizi. Hitman_47 to ve svém komentáři vystihl naprosto přesně.