Ať žije republika (1965)

Další z geniálních (na tu dobu zcela určitě) snímků z dílny ,,králů" Trezorových filmů v tehdejším Československu.

Někdo to rád horké (1959)

Nestárnoucí pecka,která se snad musí líbit každému milovníkovi filmu.Není co dodat k výkonům herců,oplácané Marylin Monroe.Jako bonus (pro mne tedy určitě) se děj odehrává částečně v gangsterském Chicagu koncem 20.tých let.Parádní dvojsmyslné dialogy,spousta jazzu a ztřeštěná převlíkárna v jedné z nejlepších komedií všech dob.Vrchol tvorby Billyho Wildera.

Mrňousci (2006) (seriál)

Po období Teletubbies,Digimonů a podobných vymývaček dětských mozečků konečně přistála na obrazovce zajímava roztomilá záležitost v podobě tohoto francouzského světa hmyzu...Sám jsem z toho nadšen a dokonce jsem se chvílemi smál,až jsem se za břicho popadal!A střízliv!!!Nádhera.

GO - GO šou (2000) (pořad) odpad!

Tak tahle dvojice plus Petr Rychlý či Stahovák Mdlýho Kokotka?Až budu chtít skapat,pustim si stahovak gogo sou a natocto hned za sebou!Titulek v novinach....Mladík obětí inteligentní zabavy!!!Říkaljsem si zda má vůbec význam vyhledávat a hodnotit tyhle pseudohovna,ale jistý význam to má.

Brutální Nikita (1997) (seriál) odpad!

O proti filmu z roku 1980 od Luca Bessona není co hodnotit!

Buddy Rich and His Orchestra (1948)

Jeden z největších jazzových bubeníků v historii předvádí svůj um za doprovodu svého profesionálního big-bandu.Pro milovníky hudby,respektive jazzu,je tento krátkometrážní klenot parádní podívaná!!!R.I.P. Buddy Rich

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Tyhle pořady jsou laciný a bezdějový paskvily,ale Angel je hovado ve svým oboru,to bezesporu.I když mám radši Dynama.Tři hvězdy za dokonale provedenou mystifikaci.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Tyhle dva idioti mi kurevsky pijou krev!Objevujou objevený,navíc to lemujou debilně suchejma poznámkama,kdo je trapnější a k tomu Mádlovo křivá držka a Kotkovo psí oči!!!Nerad píšu jako prase,vulgárně atd.,ale všechno má svůj důvod!!!Zkrátka čím větší bullshit,co se týká kvality produktu,tím zkaženější recenzent!!!Přímá úměrnost mi šla,kurva!!!

Kopačky (2008)

Prostě nemám cit pro filmy podobného typu.Hlavní hrdina totální tupec bez koulí,až otravně infantilně vylízanej.Romantická komedie,proč ne?Ale proč se doslova zasírat takovým kýčem,když máme na výběr skutečnou kvalitu!A skutečně romantickou....(např. Cena za něžnost,Lepší už to nebude,Věčný svit neposkvrněné mysli,atd.)