Paní Zázračná (2009) (TV film)

Příběh jako vytržený z programu stanice Nova. Každý známe ty filmy co v televizi běží každý rok snad celá desetietí....takové ty vánoční i nevánoční nesmrtelné saďáky co připomínají vrchol rodinné filmové tvorby 90.let. Ano jistě ,některé jsou dobré jako třeba "Co ta holka chce" ,nebo aspoň spola dobré ,jako "Krásná pokojská" ,ale pak jsou tu filmy jako Paní Zázračná. Fimy které člověka mohou bavit jen v případě ,že u nich dělá další tři věci. Jo a taky si nemůžu pomoct ,ale tak sině mi to připomýná "Kouzelnou chůvu Nanny PcPhee" ,že si říkám jestli mají tvůrci opravdu za potřebí kopírovat jiné filmy.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Skvělá scifi jednohubka na sobotní večer... trochu složitější děj, u kterého člověk nesmí jít ani na záchod, ale to nevadí, protože akce a sympatické obsazení mě sami o sobě udrží v křesle až do konce fimu.

Lesní duch (2013)

Bohužel jsem dřív než tento film viděla parodii scary movie 5 ,takže jsem tak nějak věděla jak to dopadne. Pro nebojsy ovšem kvalitní krví nasáklý ,masochistický horor.

Svobodní se závazky (2011)

Zezačátku mě to bavilo ,ke konci už mi to ale připadalo jako vytržné z románu.

2 $ocky (2011) (seriál)

Pět hvězdiček za skvělé herecké obsazení i charakter nejen postav ale i celého seriálu. Nebudu popírat ,že upředňostňuji spíše Max a její ostrý humor ,ale i mírně rozmazlená Caroline není k zahození...snad jediné mínus jsou Carolininy vasy...když už paruka ,tak aspoň uvěřitelná.

Komuna mé matky (2011)

Když tenhle film vidím ,tak se mi najednou zachce taky cítit tu svobodu těla i myšenek...cítit tu nekonečnou lásku ,mír a spokojenost...myslím že Jane Fonda má pravdu ve všem co v tomhle filmu říká...války jsou nesmysné. I to souznění s přírodou a ta pozitivní energie všude kolem by ve mě okamžitě začali vzbuzovat pocit bezpčí. A možná je to tím ,že jsem přehnaně citlivá a okamžitě si připadám jako bych tam žila snimi ,ale v tomhle případě ani to kouření marihuany nevypadá tak zle ,když se zamyslíte ,že oni uznávají zdravý způsob života a mariánce se poddávají jen z toho důvodu ,že je to čistě přírodní produkt. Zajímalo by mě jestli takové místo existuje i ve skutečnosti ,a jestli ano ,tak si pokládám za cíl se tam jednou podívat..protože tyhle pocity není možné cítit kdekoli jinde. :))

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Lehce cynické ,hodně melancholické a nejlepší drama od doby "Je to i můj život".

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Je tam určité napětí a hlavní dějová linka roztánaná celým seriálem projednou nepůsobí nudně a neoriginálně. Stejně jako herečka Claire Danes zvládla zahrát agentku CIA s utajovanými poruchami nálad ,tak i herec Damian Lewis zvládl 8 let mučeného vojáka. Tleskám..V hlavní roli terorista..! Proč ne? Je mnoho seriálů z prostřdí tajných služeb ,ale ještě jsem neviděla seriál ,kde by hlavního hrdinu ztvárnil terorista. Je to zajímavé a docela i zapeklité ,protože onen hl. hrdina je jistým způsobem sympatický.

Bažina (2006)

V podstatě béčkový horor ,který ovšem u dítek madších 12 let zanechá psychické násedky.