Záhada Hory mrtvých (2013)

Až do shlédnutí filmu jsem o této příhodě neslyšela. Co mě mrzí je ,že takto tajemnem obebestřený příběh má mnohem větší potenciál ,než to co spiplali v tomhle snímku. Samozřejmě je reálnější ,že v tom měla prsty vláda ,ale tenhle příěh ve spojení s portálem kdoví odkud ,na mě působil jako už okoukaná Hvězdná brána.

Frozen (2010)

Velmi napínavá dějová linka zajistila, že jsem celou dobu byla napnutá jak kšandy.

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Možná je to tím ,že jsem nekonečná romantička ,ale filmy s krásným koncem u mě mají vzdy za pět. Plus už na pohled romantická duše Hilary Duff a krásný "princ na bílém koni" k tomu a je to úžasná romantická komedie.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Tak přesně takhle by měla vypadat romantická komedie na kterou čekají miliony puberťaček. Nepopírám že nemá moc složitou zápletku a stejně jako u velmi podobného filmu "Kráska mezi muži" víme jak skončí ,to ale nevadí ,protože právě ten konec je ta část ,kdy se každé madé dívce toužící po princi na bílém koni zdá svět krásnější.

Planeta 51 (2009)

Velmi originální. Proč se omezovat na planetu Zemi ? Proč nenatočit přistání mimozemšťanů z jejich pohledu ? Skvěle jsem se bavila.

Hancock (2008)

Originální příběh se skvělími herci Willem Smithem a Jasonem Batemanem.

REC (2007)

Není špatnej ,ale né že bych si ho musela vypálit.

Chuck (2007) (seriál)

Nejoblíbenější postava ? Jednoznačně Casey

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Velmi zábavný a taky velmi poučný seriál plný zápletek.