Satanské tango (1994)

Zajímavý film s nejen zajímavou stopáží, ale i výbornými herci, se kterými jsem měl možnost se opravdu řádně seznámit v častokrát tak dlouhých záběrech, že bych kolikrát snad potřeboval i nesmrtelnost , abych se dočkal konce .Ale povedlo se. Něco to do sebe mělo, doporučuji těm , což mají rádi déšť a co se ukusují nudou. PS : Nevhodné pro netrpělivé a labilní osoby.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

čekal jsem možná víc , ale uvidíme v pokračování , zatím 70℅ .

Strážci Galaxie (2014)

Nečekaně vtipné i graficky vypracované, parádní podívaná. Pro mne nejlepší letošní film.

V oku tornáda (2014)

Tento film mi trochu vyrazil dech, polovinu času jsem měl pocit, že to opěradlo u sedačky musím utrhnout, tak jak vše ničila tornáda. Výborné zpracování i efekty.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Spousta pořádné akce a také omáčky s hluchými místy za **** , ale ten Banderas - ten neměl chybu, ten tu hvězdu přidal :-)

Bruno (2009)

Místy trochu více teplý humor natočený na způsob Borata , ale v celku vtipnější než borat. 71 % .

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Ani plno známých herců tento téměř 2 hodinový film nezachránilo, pro mne dosti slabá komedie s nevydařeným humorem.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Jen samá umělina a lacinost na každém rohu v efektech vytvářených na dvaosmšestce, ale jako komedie překoná leckterý průměrný filmek. Tuto sračku mohu jen doporučit.

Divergence (2014)

Nebylo to tak špatné, ale žádné velké překvapení nepřišlo. Jednoduchý a slabší příběh.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Nebýt zrychlovacího tlačítka na dálkovém ovladači,zřejmě bych se unudil k smrti, nemluvíc o prvních 20 minutách utrpení, pobíjacích a řvoucích opic.správný název : Nudná vesmírná odysea." To není na díky "