• Krátkometrážní

Vraždy v Yorkshiru: 1974 (2009) (TV film)

dost zajímavý úvod do atmosferické a poutavé trilogie? Zčásti, u mě osobně čtvrtou hvězdičku přihrál jen a pouze Andrew Garfield, který pro mě dosud byl jenom "ten co hraje novýho spidermana, kterýho sem ani neviděl", ale díky jeho výkonu tady si ho pamatovat budu, protože i on pomáhá vytvářet skvělou atmosféru. Ona ta atmosféra je tady docela problém, protože je dělána hromadou záběrů, které jsou minimálně o pár vteřin delší, než by museli a jsem si jistej, že na 70min. by to šlo prostříhat a přitom ponechat všechny dialogy. Taky mě celkem štval počet postelovejch scén, kterej je vzhledem k minutíži větší, než v lecjakém softpornu. Skvělej konec navnadí na další díly i přesto, že se zde samotný případ vůbec neřeší (což naštve, očekávání i ignorace případu). PS: bráno z pohledu celé trilogie. Tu bych celkově označil za ***

Čtyřlístek (1965)

je to jako komiks? Ne. Znamená to, že je to proto špatné? Ne. Howgh

Aki Sora (2009)

je mi tak nějak putna, jestli je to hard ecchi, nebo soft hentai . Co mi stačí vědět je fakt, že samotnej vztah je tu vyobrazenej, v rámci možností, přirozeně a nevtíravě, erotický scény jsou pak udělaný příjemně a nejsou zbytečně provokativní a přehnaný (jako u jiných záležitostí z žánru). Ale pořád tam není nic, co by tohle vytáhlo nad průměr a co by mě donutilo kouknout na ovu. PS: Hem.mův komentář... Opět hovadina, světe, divíš se??? Tak proč mu to nezatrhneš, do háje?!?!?

Hatsu Inu The Animation (2007)

hm... Pro mě průměr, šedej, zapomenutelnej, místy zábavnej, místy ne, v podstatě souhlasím s Rudigerem111, jen s tím rozdílem, že u mne to bylo naopak, protože první díl se sice snaží tvářit komplexněji, než jaký je - nudný a nezajímavý, ale vzhledem k počtu sexuálních scén celkem přípustný a neurážející. Druhý díl je sice dějově zjednodušenější, ale o to zábavnější (teda pokud pominu úvod dílu). K závěru se zjeví dokonce i (na Hentai) uvěřitelné emoce. PS: díky BAKA fansubs za titulky

Kněžna Libuše (2008) odpad!

mé dvoutisící hodnocení zde, co by to mělo být, říkal jsem si, co zvolit? Zvolil jsem Libuši ... Co o ní říct? Rozpočet na úrovni půl vysílacího dne čt24 je sakraže znát (když jsem se nudil, tak jsem spočítal přítomné pohřbu Knížete Kroka - 10 přihlížejících takticky měnících polohu, pět truchlících, dvě stráže, 1 mrtvola, což by možní stačilo na tv pohádku, ale ne na pseudohistorickej film). Dále tu máme dvojnásobné Yeah, které se směle řadí mezi Vašutovi nejlepší hlášky hned vedle jeho "kurvapiča, kurvapiča", taky jistého kohosi (bál jsem se v pozdějších fázích filmu zapnout mozek, tak pro jistou ani nevím, kdo to je), který si velmi rád hraje s ještěrkami, na které balí Kněžny (slyšíte vy scénařepsaví kreténi? KNĚŽNU, ne Královnu!!). O nějakých těch anachronismech ani nemá cenu se zmiňovat... Ale abych nebyl jen negativní, hudební podkres je hodně fajn a kdyby to možná (jen jeskyní šepoty ví proč) nešlo do kina, ale jen na placky, tak ty možná mohlo usilovat o * z milosti, je to sice odpad, ale o pár stupňů lepší, než třebas Arianin souboj. "Hadi, krtek, Sokol Stěhovavý!!" ____________ PS: děkuji Lovovi, za jeho skvělé titulky, které jsou neskutečně zábavné a navíc dávají dobrý zvuk i pitomým dialogům

Sabotáž (2007) (pořad)

Nelíbí se vám zdejší hodnocení? Sabotujte to!

Sono hanabira ni kuchizuke wo: Anata to koibito tsunagi (2010)

roztomilé, rozkošné školačky si spolu hrají... Což je, upřímně, jediný důvod, proč si todle pustit, je to hezky naanimované, samotné milování (slíbil sem, že budu slušnej, hehe) je vytvořeno vkusně a ani není moc přehnané, zamrzí absence alespoň trošku nosného příběhu. Stejně jako ikilledjenny by byl pro pár dílů navíc

Biting Elbows: Bad Motherfucker (2013) (hudební videoklip)

lepší honičky, lepší hudba (možná), lepší závěr, lepší využití kamery, lepší v podstatě všechno. A to mi nevěřili, když sem říkal, že Rusáci můžou natočit dobrej akčňák. pche. Vůbc se nedivím, že Iljovi svěřili celovečerní film z natáčený, jak jinak, z pohledu první osoby.. No, snad to dopadne dobře.

Biting Elbows: The Stampede (2011) (hudební videoklip)

Totální, ale totální náhul, kterej v mých očích za pokračováním jen lehce zaostává, tady pro mě funguje všechno, včetně hudby a trochy té linearity (padouch, prásk, padouch, prásk, padouch, prásk)

Čtyři kontejnery Šaolinu (2011)

čtyři kontejnery promarněnýho potenciálů. Skvělej nápad simultánního dabingu, v rámci možností povedený "létací" scény, ale naprosto debilní scénář, kterému by prostě a jednoduše pomohlo všechno vyškrtat a místo toho napsat větu "zmlátit mistra odpadkama"