Vavča

Vavča

Pavel Vaverka

okres Brno-venkov

67 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6
  • 23.7.2016
  Seirei no Moribito (TV seriál) (2016)

  Balsa je bojovnice z království Kanbal, mistrně ovládá kopí a živí se často jako bodyguard pro kupecké karavany. Při svých cestách po císařství Nové Yogo zachrání císařova syna – Chaguma.  Chagum je však odsouzen k smrti vlastním otcem, který věří, že jeho úmrtí osvobodí zemi od kletby Vodního ducha, jenž posedl duši mladého prince, a teprve poté skončí období sucha. Balsa se rozhodne prince zachránit na žádost jeho matky (druhá císařovna Ni-no-Kisaki) a pokusí se najít jinou cestu, jak prolomit princovu kletbu.

  • 18.7.2016
  Tto ohaeyeong (TV seriál) (2016)

  Zvukař Park Do-Kyung (Eric Moon) žije hlavně svým profesním životem a pokouší se nechat ten osobní daleko za sebou, zapomenout na minulost. Náhle ovšem začne z neznámého důvodu vidět útržky budoucnosti, ve kterých figuruje jemu neznámá žena Oh Hae-Young (Seo Hyun-Jin). Brzy však zjistí, že je do jeho života zapletena více, než by chtěl...

  • 21.12.2012
  Xiao shi de zi dan (2012)

  Detektiv Song Donglu (Ching-wan Lau) je pověřen úkolem vypátrat pravdu v případech vražd ve zbrojní továrně. Nachází neustále další těla, ale nikoliv projektily. Kam se poděla proslulá neviditelná kulka? Je skutečně ve zbrojovce záhadná kletba, nebo je někdo chytřejší, než všichni ostatní?

  • 21.12.2012
  Urumi (2011)

  Roku 1498 připlul do Indie poprvé Evropan. Portugalec Vasco da Gamma byl uchvácen úrodností a obchodními možnostmi malabarského pobřeží. O mnoho let později se znovu vrací do země pepře - do Keraly. V oblasti již vládnou Portugalci, působí zde i Vascův syn Estavio. Tomu se postaví do cesty bojovník Chirakkal Kelu Nayanar, chce místní obyvatele sjednotit a Portugalce jednou provždy vyhnat. Vyhraje jeho zázračný meč Urumi nebo západní zbraně?

  • 21.7.2012
  Kahaani (2012)

  Vidya Bagchi přilétá z Londýna do Kalkaty, aby pátrala po svém manželovi, který zde měl jako počítačový expert něco narychlo vyřešit. V samotné Kalkatě však není nikdo, kdo by si na něj nebo jeho práci pamatoval. Vidya navzdory komplikacím v hledání nepolevuje. Jak však spolu souvisejí její zmizelý manžel a starý teroristický útok na metro v Kalkatě?

  • 6.7.2012
  Bílá pomsta (2011)

  Dva přátelé spolu soupeří během rebelie proti dynastii Qin v letech 221 - 206 př. n. l.. Liu Bang (Leon Lai) a Xiang Yu (Feng Shaofeng) se stanou vůdci povstání. Jejich služeb využívá král Huai ze země Ču, ale ten brzy pozná, že je králem pouze jménem.

  • 5.1.2012
  Yun shui yao (2006)

  Tchaj-wan, Tchaj-pej 1947. Chen Qiushui (Chen Kun) byl ve 20 letech chudým studentem medicíny, který se zamiloval do Wang Biyun (Vivian Hsu), které bylo osmnáct a pocházela z bohaté rodiny zubaře. Zamilují se do sebe a slíbí si, že se vezmou. Jejich plány ovšem naruší občanská válka.

  • 16.12.2011
  Shao nian a hu (2003)

  Léto je jako stvořené pro lásku, překážkou jí nemůže být ani odlišná národnost nebo sociální role jednotlivce. Jak se o tom přesvědčí hongkongský student Bond (Vaness Wu) a korejská učitelka Kim (Kim Hyun-Joo), kteří se setkají během letní školy. Každý má jiné cíle, ale při jejich dosahování si mnohé uvědomí. Možná právě přitom změní svůj pohled na život a sebe sama.

  • 16.12.2011
  Buddha Mountain (2011)

  Parta přátel je nucena žít ve velkém městě ze dne na den a jejich budoucnost je velmi nejistá. Proto se rozhodnou změnit svůj život, přestěhují se do levného bytu, kde jsou však pouze podnájemníky staré operní zpěvačky. Její tiché dny a svým způsobem jednoduchý život díky podnájemníkům skončil, jak se obě strany vypořádájí se vzájemným soužitím?

  • 14.12.2011
  Boli zhi cheng (1998)

  Studenti Vivian (Qi Shu) a Raphael (Leon Lai) se poznali v Hongkongu za časů bouřlivých změn sedmdesátých let. Jejich vztah prošel různými peripetiemi, ale co se vlastně mezi nimi za posledních dvacet let stalo? V letech devadesátých se jejich potomci pokusí odhalit tajemství, které by vedlo k rozuzlení nedávné události v Londýně.

  • 5.12.2011
  Hei bai dao (2006)

  Harry Sin je hongkongský policista v utajení, který se nyní vrací mezi své kolegy. Vůbec mu však nepřijde, že život by se pro něj zlepšil, právě naopak, staří přátele se k němu neznají, kolegové mu očividně nevěří, sleduje ho navíc ICAC. Harryho nervy jsou tak napnuty k prasknutí. Jak moc je těžké, aby se člověk nezměnil k horšímu díky prostředí, ve kterém pracuje, dá se tomu vůbec zabránit?

  • 5.12.2011
  Fei chang zhen tan (1994)

  Jeden soukromý detektiv v Hong Kongu právě nemá lehké životní období, rozvedl se a nemůže zavadit o pořádnou práci. Nakonec se ale na něj štěstí usměje, dostane štědře honorovanou zakázku. Má najít mladou dívku, která má speciální věštecké schopnosti, jenže není zrovna sám kdo ji hledá. Kromě toho brzy zjistí, že splněním svého úkolu značně zkomplikuje dívce život. Co zvítězí lidskost nebo touha po penězích?

  • 5.12.2011
  Čaroděj a bílý had (2011)

  Dvě sestry - démoni, bílý a zelený had, se rozhodnou podívat blíže na svět lidí. Vezmou na sebe lidskou podobu. Každá ze sester se zaplete s jiným člověkěm, ale oběma jim bude stát v cestě buddhistický mnich, který se domnívá, že je zde proto, aby držel svět lidí a démonů od sebe. Je přesvědčen o své pravdě, která se dozajista shoduje s učením Buddhy. Nebo se mýlí?

  • 5.12.2011
  Mural (2011)

  Učenec, jeho pomocník a potulný bojovník zavítají shodou okolností do jednoho chrámu, z kterého je možné projít do jiného světa, kam však mají smrtelníci vstup zakázán. Je to ráj nebo peklo? Trojice náhodných návštěvníků bude řešit zapeklité problémy, aneb co se může stát během jednoho mrknutí oka?

  • 2.9.2011
  Pistol Opera (2001)

  Miyuki Minazuki (Esumi Makiko), známá pod přezdívkou "Toulavá kočka", je číslem tři v japonské organizaci zabijáků a jejím úkolem je zabít číslo jedna. Cesta k cíli však bude plná překážek, než vůbec najde a dostihne úskočné číslo jedna.

  • 20.8.2011
  Unubore Deka (TV seriál) (2010)

  Třicetiletý svobodný detektiv, přezdívaný Unubore (Nagase Tomoya), má jeden závažný problém. Chce se oženit za každou cenu, nemá problém seznámit se přitažlivými ženami, jenže se vždy po čase ukáže, že dotyčná je podezřelá z kriminální činnosti. Dát jí želízka, nebo nabídnout prsten, jak se Unubore rozhodne v každém ze svých mnoha případů?

  • 20.8.2011
  Midas (TV seriál) (2011)

  Kim Do-Hyun (Jang Hyuk) právě získal právnický titul na nejlepší univerzitě v Koreji a mnoho firem se zajímá o jeho služby. Po několika letech práce v obchodním prostředí si uvědomuje, že více svou prací ztrácí, než získává, proto se rozhodne přijmout lépe placenou pozici. Yoo In-Hye's (Kim Hee-Ae) je prezidentkou jednoho známého fondu a učiní mu nabídkou, kterou nebude moci odmítnout. I když je to práce v utajení, na hraně zákona, odměna je příliš lákavá na to, aby se jí dalo odolat.

  • 14.8.2011
  Miseu Ripeulli (TV seriál) (2011)

  Jang Mi Ri neměla jako sirotek jednoduché děství. Po adopci se dostala do Japonska, kde se však její život nezlepšil, právě naopak. Rozhodne se pro návrat do Koreje, kde chce jednou provždy skoncovat se svojí minulostí slabého odstrkovaného člověka s nepřízní osudu. Její ambice míří hodně vysoko a jakýkoliv prostředek je pro dosažení dost dobrý.

  • 14.8.2011
  Gaikókan Kuroda Kósaku (TV seriál) (2011)

  Japonský diplomat Kuroda Kurosaku pracuje v protiteroristickém oddělení. Jeho novým parťákem je Ogaki Rikako, členka japonské policie, kterou ostatní kolegové považují za vhodnou jen pro kreslení map. Společně řeší starý případ vraždy, který je zavede na mnohá místa světa.

  • 30.6.2011
  Tokkiwa lijeodeu (2009)

  May se vrací po mnoha letech do Soulu z USA, aby našla svou původní rodinou, byla totiž před 23 lety adoptována. Zajímá ji odkud pochází, snaží se dobrat svých kořenů a co bylo příčinou jejího údělu před mnoha lety. Na letišti potká taxikáře jménem En-Seol, který ji bude dělat průvodce městem.

  • 30.6.2011
  Fei yi ban ai qing xiao shuo (1997)

  Tři studenti přijedou do Hong Kongu. I když jsou přátelé už dlouhou dobu, důvodem jejich výletu bude nelítostné soupeření. Všichni usilují o tu samou dívku, která se jim však nedávno ztratila z dohledu. Kdo ji do pár týdnů najde jako první, vyhrává. Ale při hledání a cestování městem možná najdou něco mnohem důležitějšího.

  • 30.6.2011
  Yi lu zhe (2002)

  Fan jako dítě vždy rád chodil s otcem do kina. Bohužel jednou při sledování filmu byl jeho otec nalezen mrtev. Fan přísahal, že zjistí jaký byl důvod střelby v kině. Mezitím však pomalu dospívá, on i jeho kamarád Ming jsou posedlí kung fu filmy, zlatou érou studia Shaw Brothers. Zapíší se do školy Gar Hung Fist, protože se jim líbí dívka Nam, dcera mistra školy. Fan však brzy potká tajemnou dívku Yew a kromě toho pořád se ještě musí vypořádat s jinými problémy...

  • 30.6.2011
  Hua hao yue yuan (2004)

  V císařské rodině se po dlouhém čekání narodila dcera (Miriam Yeung), jenže její tělo má naprosto nesnesitelný odér. Radostná událost se tak obrátila v nečekaný problém, který bude někdo muset vyřešit. Souboj mezi sebou podstoupí královský lékař a obyčejný zahradník (Richie Ren). Vítěze čeká ruka princezny a přijetí do císařské rodiny.

  • 1.6.2011
  Cheonnyeonjiae (TV seriál) (2003)

  Před více než tisíci lety se Puyeo-ju (Yu-ri Seong) ocitne náhle v budoucnosti. Nikdo jí nevěří, že je princezna království Pekče, které zaniklo v 7 stol. n. l.. Narozdíl od ostatních princezen je Puyeo-ju umělecky vzdělaná a ovládá bojová umění. V minulosti o ní usilovali generál Guishil Ari (So Ji Sub) a dobyvatel Kim Yu-suk (Kim Nam Jin). Princezna se ocitá v roce 2003, potká dva muže, kteří se zmíněným dvěma dokonale podobají. Cestu jí zkříží i další lidé, které tehdy jako princezna znala. Podaří se Puyeo-ju dostat v čase zpět?

  • 24.5.2011
  Nae yeojachinguneun gumiho (TV seriál) (2010)

  Cha Tae-Woong (Lee Seung-Ki) je rozmazlený mladý muž, který nemá zájem studovat nebo dokonce pracovat. Chce se stát akční hvězdou. Jeho bohatý dědeček Cha Poong (Byeon Hie-Bong) pro něj ale plánuje něco jiného. Proto Cha Tae-Woong uteče do jednoho buddhistického kláštera. Zde jednoho večera shodou okolností osvobodí legendární stvoření, devítiocasou lišku - Gumiho (Shin Min-A), zvíře zodpovědné za párování mužů a žen a přinášení dětí. Cha Tae Woong má obavy, co mu liška v lidské podobě vyvede, brzy zjistí, že chce i něco jiného, než se jen přecpávat hovězím....

  • 22.5.2011
  Koi suru ničijóbi: Wataši. Koi šita (2007)

  Středoškolačka Nagisa žije po smrti matky jen se svým otcem. Rozhodne vrátit na místo svého dětství, aby si oživila vzpomínky a opět se setkala s kamarádem Satoshim, který už pracuje. Při návratu do malého městečka u moře ji ovšem nečekají pouze příjemné věci a vzpomínky. Bude jen na ní, jak si se svou situací poradí.

  • 22.5.2011
  Sasori (2008)

  Když skupina vrahů napadne dům oběti, dostane se Nami (Miki Mizuno) do velmi složité situace. Buď zabije sestru svého snoubence, nebo zemře společně s ním. Nakonec si vybere první možnost a skončí ve vězení, kde se musí naučit přežít. Jedinou cestou je stát se tvrdší a bezohlednější než její spoluvězenkyně. Namiin snoubenec Hei Tai (Dylan Kuo) stále netuší, proč se vše stalo, i on bude muset čelit důležité volbě, která rozhodne o mnohém.

  • 14.3.2011
  Atena : jeonjaengui yeosin (TV seriál) (2010)

  Teroristická organizace známá jako "Athéna", jejíž jednu sekci vede Son Hyuk (Cha Seung-Won) hrozí svými útoky Jižní Koreji a celému světu. Skupina Athéna se zajímá především o energetickou politiku zemí a nerostné zdroje s energetikou související. Speciální agent Lee Jung Woo (Jung Woo-Sung) z NTS - National Security Agency se pokusí odhalit jejich ďábelské plány. Epický souboj obou organizací může začít.

  • 4.3.2011
  Sikeurit gadeun (TV seriál) (2010)

  Excentrický, arogantní majitel luxusního obchodu Kim Joo Won (Bin Hyeon) potká v Soulu při natáčení filmu kaskadérku Gil Ra Im (Ji-Won Ha), kterou si splete s jednou herečkou díky její kráse. Tak začíná jejich složitý a komplikovaný vztah. Zcela bez příčiny se jednoho dne Kim Ji Woon probudí v těle Gil Ra Im, a ona v jeho těle. Podaří se jim překonat jejich nově vzniklé potíže?

  • 31.12.2010
  Muž odnikud (2010)

  Cha Tae-Sik (Won Bin), známy ve svém sousedství pouze jako "ajusshi" (pán), má ve svém bytě zastavárnu, okolí ho nezajímá a žije si poklidný život. Často potkává So-Mi, malou dcerku své sousedky. Jednoho dne se Cha Tae-Sik setká neplánovaně s gangstery a pašeráky drog, je donucen pro ně vykonat jednu drobnou prácičku, aby zachránil unesenou So-Mi, jejíž matka už předtím záhadně a náhle zmizela.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6