FREEWHEELER

FREEWHEELER

okres Žilina

3 body

• 25.6.2012  11:41

Môj najobľúbenejší animovaný seriál! Strelená časť, ako sa patrí.

• 25.6.2012  11:37

"Mandle nemají doposud žádná držátka!"

• 24.6.2012  13:11

Napriek obsadeniu velike sklamanie, nevydrzal som to do konca..

• 24.6.2012  12:24
    Deratizátor (TV seriál) (2009)

Tento clovek ma nejnepotrebnejsie zamestnanie na planete :)

• 24.6.2012  08:18

No, taká kokotina.

• 23.6.2012  17:47
    Maniac (2011)

Solidny kratas, vizualne uchvatny, plny nasilia, nic viac v tom nehladajte.

• 23.6.2012  17:30

Velmi tazke hodnotit takuto tvorbu. Decka to moze zo zaciatku pekne vystrasit :), posudte sami http://www.youtube.com/watch?v=CmwhSps0T5o

• 23.6.2012  17:22
    Dobrodružství Lapky a Ťapky (TV seriál) (1992)

Prekvapenie (nie zrovna prijemne) v tvorbe Lubomira Benesa. Ako vecernicek pre deti asi OK. A hlas sa do toho zrovna moc nehodil.

• 23.6.2012  17:17

Prvotina Lubomíra Beneša, ktorá mna az tak moc nenadchla, ale ma rozumnu pointu a ako dobry start pre serial A Je To! jeho kvality rozhodne popriet nemozem.

• 23.6.2012  16:55

Tvorcovia sa hrali s malými, ale originálnymi a nápaditými myšlienkami, ako celok fajná apokalypsa a hlavne veľa krvi a zábavy.

• 23.6.2012  14:30
    Město bohů (2002)

Silny film v drsnom prostredi suchych ulic Rio de Janeira, vystihuje problemy nezastavitelnej mladeze a obcianskych vojen, pre milovnika kina za pomoci perfektneho strihu umelecky zazitok.

• 23.6.2012  14:26

Pre niekoho dokonca vtipné, pre mna spomienky na detstvo a vizualne ohromna jazda s mimozemstanmi.

• 23.6.2012  14:23
    Jurský park (1993)

Monumentálny skvost! Jeden z filmov, ktoré predčili svoju dobu. Naozaj magické scény, o ktorých sa vám ani nesnívalo, všetko za suplu stopercentnej výpravy a identickej kamery. Nie je tu čo vyčítať, nad komentármi typu "za tou obrovskou masou efektov sa skrýva dobrodružný podpriemer" len krútim hlavou. Vrchol Spielbergovej tvorby, ktorý sa neodmyslieľne zapísal do historie - a to nielen odvahou. "Ah ah ah, you didn't say the magic word. Ah ah ah ah ah!"

• 23.6.2012  14:13

Opäť film, ktorý by bol (po všetkých stránkach) dokonalý, keby, keby, keby. Všetko je správne, ale posledná pol hodina rieši zbytočné zamotaniny a kradne atmosféru prvým štyrom.

• 23.6.2012  14:10

Obrovský horor, s nechutnou atmosférou. Ja vytykám iba premenu chuderky Regan, ktorá sa mi zdala až príliš rýchla, radikálna a nedotiahnutá.

• 20.6.2012  12:19
    Pat a Mat: Data (2004)

Čo to bolo preboha?

• 19.6.2012  15:46

Tomu sa povie príjemná oddychovka na príjemné letné poobedie. Hravá a strelená zápletka, humor ústrednej trojice ma bavil a skvelý herci ako "Bosses" sú len čerešničkou na torte. PS. Naviac ma veľmi potešilo, že je to konečne niečo bez jazykovej cenzúry :)

• 19.6.2012  13:03

Točiť ďalší film s postavou Votrelca bolo už tak nejak za hranicou (a zenitom), našťastie z toho nevznikol prepadák, ale aspoň priemerný vesmírny hororík. Réžia sa držala témy, technicky a kamerovo fajn, pár zbytočných "prestrelov". 65%

• 19.6.2012  12:57
    Vetřelec ³ (1992)

Do tretice všetko dobré? Alebo skôr pokračovanie k téme, ktoré ťaží hlavne z režisérskej šikovnosti a vizuálnych efektov. Tomu, že to bola z jednej strany chamtivá zárobkubažiaca trojka nasvedčujú aj haldy scenárov a nezhody v štúdiach. Takže, bol vybraný ten najvhodnejší? Zo strhujúcich zážitkov (Alien, Aliens) sa stáva jednoduchšie sci-fi, ktoré sa samozrejme svojou kvalitou medzi ostatnými (sci-fi) nestratí.

• 19.6.2012  12:51
    Vetřelci (1986)

Pokračovanie, ktoré sa od prvotiny líši (však je to pokračovanie..) hlavne pokrokom v technike a hranicou možností, za Alien vôbec nezaostáva! Klubúk dole za zvukové efetky, ručný radar je kult!

• 19.6.2012  12:47
    Vetřelec (1979)

Keď som to videl prvý krát, to som nemal ešte ani desať, a veru sranda mi to neprišla ani náhodou. Toto je naozajstný zážitok pre fajnšmejkrov, či už fandov série alebo žánru, film, ktorému by som nenašiel ani jeden nedostatok či výtku, v ničom ani malé zaváhanie. Tie desné prázdne a tmavé chodby plné pazvukov. No juj. Celý ten fenomén "Votrelca" ma vždy fascinoval, preto sa klaniam všetkým zúčastneným, Ridley, Sigournej, Dan O'Bannon a predovšetkým, pán stvoriteľ, H. R. Giger!

• 18.6.2012  12:13
    Noční let (2005)

Tak tentokrát som bol príjemne prekvapený ba dokonca až nadšený. Super minutáž, fakt že skvelý nápad, bohová McAdams a slizký Murphy. Nebolo v tom nič hlbšie, ale napätie sa dalo krájať a kto by tú bezmocnosť takému jemnému stvoreniu mohol neuveriť. Vlastne zbytočné sa v tom prplať.

• 17.6.2012  12:42

Veľmi príjemné sci-fi v štýle Inception, v jednej rovine a bez zbytočných špekulácií.

• 17.6.2012  12:35

Po Blair Witch Project najlepšia ručná kamera. Zas a znova - človek sa bojí najviac toho, čo chudák nevidí.

• 17.6.2012  12:34
    Ti druzí (2001)

Perfektný nápad, perfektné herectvo, ešte lepšie spracovanie a napätie. Knock-out všetkým ostatným duchárskym filmom.

• 17.6.2012  12:31
    Dracula (1992)

Priam rozprávkové spracovanie jednej z najzaujímavejších kníh vôbec.

• 17.6.2012  12:29
    Kruh (2002)

Úchvat telom i dušou. Sled nepríjemných a desivých scén, podporované zákernou a nefarebnou atmosférou. Napínavý thriller, v ktorom vám bude točiť žalúdkom aj mucha. Vynikajúce vyústenie temného deja a hladnej zápletky naháňa po celých 111 minút, z kresla nepustí. Dokonca sa tu zmestilo pár velikých záberov. Desivé však neboli o nič menej. Čiže des za päť.

• 17.6.2012  12:20

Elita medzi dobrodružnou drámou. Za srdce chytí, miestami možno až trochu moc, ale ja stále doteraz nechápem, že ako je to možné keď je pes lepší herec ako človek.

• 17.6.2012  12:16
    Forrest Gump (1994)

Filmy sú ako bomboniéra. Neviem, či je toto druhý najlepší film, ale pozrite sa na to sami - nie je to geniálne?

• 17.6.2012  12:13

Najsilnejší film medzi vojnovými vôbec. Tu nie je čo písať. Vylodenie v normandií je pre mňa druhý najkolosálnejší zážitok po katastrofe na Titanicu. Hold, režisér+buksa+herci je jediná možnosť aby sa takéto niečo podarilo, v tomto prípade až neuveriteľne nad možnosti.