Barbie - Mariposa a Květinová princezna (2013)

Docela příjemná pohádka. Zee je vážně rozkošný chlupatý kamarád, ale není tam dostatečně velké zlo, které by zápletku více oživilo.

Bezedné moře (2011)

Je to vážně děsná nuda. Bohužel ani silné obsazení dvou hlavních rolí ten film neutáhne. Velký problém je ve scénáři a námětu, který nestačí na to, aby film bavil a zaujal.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Knižní předlohu jsem nečetla, ale už jen z obsazení a ze zajímavého příběhu jsem čekala hodně. Každopádně mi to vtipné nepřišlo a vlastně mě to spíše nudila. Jediná postava, která se mi opravdu líbila byl depresivní robot Marvin. Jinak už nic.

Sedm (1995)

Na tenhle film jsem se hodně těšila, už jen proto, že všichni moji oblíbení uživatelé to hodnotí velice kladně a většinou se s nimi shoduji, ale mě to tak nezaujalo. To, co se mi líbilo byli herecké výkony. Kevin Spacey se v roli psychopatického vraha opravdu vyžíval a samozřejmě se mi líbili skvěle promyšlené vraždy spojené s hříchy, ale to je vše. Jinak ve mě film nezanechal nějaký moment nadšení. A jak rychle to přišlo, tak to tak rychle odešlo.

Báječný hotel Marigold (2011)

Z hereckého obsazení jsem nadšená! Je to jedna z věcí, která mě na filmu velice bavila (až na Penelope Wilton, její postava mi dost vadila). Každopádně Indie je krásná země plná kontrastu a barev a také se mi líbí, že je tam (díky britským hercům) i nádech Británie. Nemůžu ani popsat své nadšení a výraz z poslední scény, kdy Bill Nighy a Judi Dench společně jedou na skútru!

Johnny English (2003)

Měla jsem pocit, že se Rowan Atkinson zcela nevložil do své role tajného agenta. Normálně je vtipný už pohled na něj, tady jsem si na jeho postavu prostě nemohla zvyknout. Navíc zápletka je nudná a není originální. Co mě pobavilo byla koupelnová scéna, kdy Rowan Atkinson tančí na 'Does Your Mother Know' od Abba.

Zpívání v dešti (1952)

Na muzikál jsem se moc těšila a vlastně splnil má veškerá očekávání. Krásná atmosféra, dokonalá taneční číslo, skvělé obsazení. Co mě trochu mrzelo bylo, že některé písničky si byly až moc podobné a tím nijak originální a nudné. Jinak jsem s filmem spokojená, je to klasika, která by neměla být zapomínána.

Crossbones (2014) (seriál)

Tak tohle pro mě bylo dokonalé. Užívala jsem si každý díl. Uznávám, že některé díly byly slabší, co se děje týká, ale nic nemění na tom, že postavy jsou velmi sympatické (tedy až na guvernéra Jamajky) a příběh taky není k zahození. John Malkovich je rozhodně hlavním tahounem celého seriálu, protože roli Černovouse hraje opravdu skvěle. Seriál se mi líbil a dost mě mrzí, že ho zrušili, ale budu doufat v obnovení.

Barbie jako Princezna z Ostrova (2007)

Jeden z těch oblíbených filmů s Barbie, kde mi nevadí ani písně a to z důvodu, že v tomhle filmu mají hlavu a patu a jsou opravdu muzikální a ne mix moderní splátaniny. Navíc krásný příběh, kde se nevyskytuje nějak velké zlo.

Zamrzlá řeka (2008)

Velce zajímavý námět, bohužel to je vše, co je na filmu zajímavé. Jinak je to jedna velká nuda. Moc se mi ve filmu ještě líbila Misty Upham na rozdíl od Melissy Leo, která mi byla ve filmu velice nesympatická.