Hlas (2013)

Podívat se do světa dabingu, nahrávání hlasu pro trailery, to bylo na tom filmu asi tak nejzajímavější, ale pokud jde o samotný příběh filmu, tak je to velice slabé a nudné. Nic mě na tom nijak neupoutalo, ani hlavní herečka Lake Bell, která snímek i režírovala.

Hlas lásky (2020)

Jsem fanynka Celiné, poslouchám jí skoro každý den. O jejím osobním životě toho ale moc nevím, takže jsem věděla, že se na film musím podívat. Věřím, že Valérie Lemercier to myslela dobře, chtěla prostě vzdát hold skvělé zpěvačce, která měla zajímavý život a kariéru. První chyba ve filmu ale nastává, když 58 letá herečka ztvárňuje 12-ti letou holčičkou. Promiňte ale to bylo příšerný. Nerozumím tomu, proč nenašli nějakou mladou holčičku, která by to zvládla zahrát a byla by tam trocha podoby. Další, co mi vadilo byl lip sync. I já bych to zvládla lépe a přirozeněji než Valérie. Nevěřila jsem jí ani jednu písničku, že by to měla zpívat ona. Nicméně pohyby, gesta měla naučené skvěle. Chvílemi byl film trochu uspěchaný, ale to nejdůležitější o Celiné to divákovi alespoň trochu prozradí.

Hledání Země Nezemě (2004)

Moje hodnocení se liší od ostatních a u tohoto snímku mně to zrovna mrzí. Postava Jamese Barrieho je úžasná, plná fantazie a skvělých příběhů a nápadů, okamžitě jsem si tu postavu oblíbila, stejně tak malé děti a Petera, kteří byli skvělou inspirací pro vytvoření kouzelného příběhu o Petru Panovi. Líbilo se mi, že režisér ve filmu ukázal, že pouhé štěstí a dětské hry a fantazie může pomoct spisovateli k napsání, tak neuvěřitelného příběhu. Bohužel to je ale všechno, co mně na tomto snímku zaujalo. Když budu hodnotit film celkově, tak je to nuda, která se mi místy zdála až příliš nekonečná, což je škoda, protože film má obrovský potenciál.

Hledá se Dory (2016)

I když je to docela smutné, že to takhle napíši, ale pro mě je to zatím nejlepší animovaný film tohoto roku. Opravdu jsem měla strach, že tvůrci nenajdou nic originálního, aby mě to zaujalo, ale našli. Dory je prostě tahoun a i když je škoda, že Nema tam nevidíme už tak často, tak to Dory zvládá skvěle. Docela jsem si i oblíbila Hanka. Příběh není dokonalý a docela dost čerpá z prvního dílu, ale je to vtipné, animace je skvělá a Dory stále zapomnětlivá.

Hledá se Nemo (2003)

Úžasný animák, který mě snad nikdy nepřestane bavit. Dory je nezapomenutelná postava a postarala se o 80% hlášek a vtipnosti z celého filmu. Už se vážně nemůžu dočkat pokračování.

Hledá se Yetti (2019)

Průměrná americká pohádka, která se snaží být originální, ale nefunguje to. Protože už jsme měli jednu pohádku o Yettym a s velkou upřímností, mě se prostě ta druhá pohádka líbila vice než tohle. Úplně mi asi neseděla ta rodinka namyšlenkých Yyettyů, kteří si seděli v horách a mysleli si o sobě, že jsou lepší než cokoliv jiného a živého na celé Zemi. Až moc povýšenecké. Nebylo to ani moc vtipné a animace taky za moc nestála. Proste jednoduchý průměr.

Hnízdo neřesti (2010)

Film mě od začátku upoutal. Nejsem zaujatá vůči Helen Mirren, myslela jsem si, že film bude nudný a nebude mě bavit. Mýlila jsem se! Film mě zaujal už od první scény přes postelovou až konečnou scénu. Velice mě zaujala postelová scéna, obdivuji Helen, že má ještě odvahu i do takových scén a sama jsem z toho byla v šoku ale jen tak dál. Film se mi vážně moc líbil ale konec by mohl dopadnout trochu jinak. =)

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Podle mého názoru nejslabší díl z trilogie Hobita. Samozřejmě ve filmu je hlavně důležitá bitva, která je tam opravdu obsáhlá, takže akce, boje a smrti si tam užijete víc než dost, ale nevadilo by k tomu ještě přidat trochu toho příběhu a okořenit to něčím jiným než válkou, ale válečné efekty určitě za to stojí. Taky mě mrzelo, že zabitá draka proběhlo tak rychle a náhle, mohli to víc napínat.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pán prstenů to není. Prvních 45 minut jsem se nudila, zkrátila bych to na deset. Pak se konečně začalo něco dít a abych se tady moc nerozepisovala, tak: Nejlepší scéna z filmu pro mě byla s Glumem a prstenem. Srdce mi bušilo, jako o závod, i když jsem věděla, že Bilbo přežije a nejkrásnější scéna z filmu pro mě byla let na velkých orlích a samozřejmě atmosféra, kdy se ve filmu objeví Galadriel. Není to dokonalé, ale koukat se na to dá.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Myslím si, že dvojka se docela dost vyvažuje s jedničkou. Je tam spousta krásných scén, hlavně akčních, těch se tam vážně nešetří a musím dodat, že scény s drakem Šmakem jsou vážně bravurní. A konec, ten slibuje napínavou podívanou, takže pokud bude čas, nálada a hlavně peníze, ráda si zajdu na třetí díl do kina.