Neviditelný (2020)

Zbytečně natažený a zdlouhavý konec,jinak super.

21 mostů (2019)

Konečně, konečně, konečně.Přesně takhle se mají točit akční filmy v roce 2020.Fakt nemám ani jednu výtku k filmu.Vše chválím.Doporučuji všem akčním nadšencům.Veliké překvapení od filmu, od kterého jsem fakt nečekal.

3Bobule (2020)

Je to něco mezi dvojkou a trojkou.Očekával jsem od toho víc.Příběh a i smích vázne.Další díl bych už rozhodně netočil.Je fajn,že film je věnovaný zesnulému p.Postráneckému.Osobně jsem ho měl před očima pořád během sledování filmů i když tam nebyl.

Výjimeční (2019)

Pokud jste viděli film Nedoknutelní a líbil se,potom je pro Vás tento film jako stvořený ke shlédnutí.Vyniká především svoji silou v autentičnosti.Skvělý je i v hlavní roli Vincent Cassel,který umí hrát važnější role bravůrně.Ve filmu nejdete také pár úsměvných situací tak se i občas zasmějete.Film patří bezesporu v daném žánru pro mě k tomu nejlepšímu co jsem kdy viděl.

Irčan (2019)

Veliká škoda že tento film minul česká kina a je pouze na Netflixu.Pořádný mafiánský film a fenomenální herecké obsazení,který 209. minut nenudí a uteče jako voda.Stylově i dobově bez vyjímky super.Martin Scorsese prostě umí točit mafiánské filmy.Pokud nemáte rádi gangsterky tak se tomuto filmu raději vyhněte.

Annabelle 3 (2019)

Nejhorší film roku, veliké zklamání.Film pro dětičky.BOB MÁ FAKT KOULE!!!

John Wick 3 (2019)

Film je dělaný vyloženě na akční scény a má v podstatě nulový, jednoduchý či banální děj.Navíc trvá skoro 140 minut takže se děj opravdu skoro nikam neposouvá.Jestli chcete vidět akční pohádku na odpočinek,tak se na to klidně podívejte.

The Tunnel (2011)

Bravo.Musím zatleskat.Z tohodle psycha jsem si fakt sednul pořádně na prdel.Nízkorozpočtový film a koukám co z toho dokázali vytřískat.Pořádná psychárna od začátku do konce.Jen pro silné povahy.Dodnes jsem si myslel že Záhadu Blair Witch nemůže nic překonat tak věřte že opravdu může.

26. Český lev (2019) (pořad)

Nevtipné a opět nedomyšlené.Jako vždy jsme se dočkali i letos toho že chybí nominace na jeden z nejlepších filmů minulého roku Úsměvy smutných mužů což je pro mě veliké zklamání.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Hanba a ostuda České televize