Bohemian Rhapsody (2018)

Bez kompromisů pro mě jeden z nejlepších životopisných filmů co jsem kdy viděl.Najdete zde vše podstatné z celé historie této skupiny.Film nemá žádná hluchá místa jak to u životopisných filmů bývá a vrcholí ba přímo graduje v samotném závěru koncertem ve Wembley 1985.Za sebe můžu říct že díky filmovému zážitku z kina pro mě Fredie doslova obžil na cca 2.hodiny.

Kurošicudži (2014)

Paráda.Lepší scény než z Matrixu.Vizuál na vysoké úrovni tak jak to Japonci umí.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Jednoznačně nejslabší díl celé série.Film plný vzpomínání.Po slibném začátku postupně upadá do průměru.Doufám že další díly už nebudou.

Cesta bez návratu (2017)

Je zajímavé vidět Arnolda v jiné poloze filmu než jsme zvyklí vidět.Musím dát minimálně za čtyři.Prostě umí zahrát a nemusí to být nutně akční film.Nechápu tak slabé hodnocení filmu.Hutná atmosféra a minimum akce dává z filmu zážitek až do poslední minuty.Dokázal už to v Maggie,ale tohle je ještě lepší.

Pod rouškou noci (2016)

Mafiánské filmy musí být vždy postavené na silném příběhu.Bohužel tento film je na tomto postavený špatně.Ač je vše krásně vykreslené a dobově udělané nesplňuje to základní co má mít.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Právem oceňovaný film jako jeden z nejlepších minulého roku aneb kam až může dojít pomsta.Skvělé herecké obsazení dávají filmu krutý a neúprosný ráz.

Baby Driver (2017)

Tomuhle říkám stylový film dnešní doby.Film je jedna velká jízda která Vás chytne od začátku a nepustí až do konce.

Děda (2016)

Krásný poetický komediálně laděný film z Valašska o zvyklostech v dávných dobách minulých až po současnost.Vůbec nevadí že má film dvě hodiny.Ač jsem se nenarodil tam,tak i přesto jsem se dokázal plně vcítit do děje o tom čeho si lidé dokázali vážit a pro co nebo pro koho žili.

Po strništi bos (2017)

Pro mě osobně zklamání ač mám Svěráka rád.Nejslabší film.Nemá skoro žádný děj,veliká nuda a nucený humor až na pár vyjímek.Čekal jsem mnohem víc.Jediné co mohu pochválit je kamera.