Raaavenek

Milan Šeliga

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 11.1.2017  07:15

Prvni polovina je velmi pekny atmosfericky "horor", s relativne zajimavym pribehem (ackoliv to cele pusobi jako vykradacka X-Men), s prichodem hlavniho zaporaka se vsak vse zvrhava v slabou komedii pro deti, jako by slo o dva zcela rozdilne filmy...

• 11.6.2016  22:42

Koncentrovana nuda s dementim pribehem bez jakekoliv spetky atmosfery. Bod navic za Spidermana.

• 11.1.2016  22:33

Tak ja nevim. Film vychvalovany az na pudu, surovy boj o preziti, brutalni touha po pomste. A nekonecne odcizeni divakovi, kdy se nedokaze szit s jedinou postavou, misty az komicka nesmrtelnost hlavniho hrdiny, roztahana zbytecnost. A vyvrcholenmi celeho dramatu je az groteskni bitka, s umevnosti Tarantina, ale bez toho spravneho nadhledu a zpracovani. Necekal jsem, ze zklamani roku pro me prijde takhle brzy.

• 20.12.2015  21:14

Asi jsme videli jinej film. Je to tupe, blockbusterove, jednoduche sci-fi se zkratkovitym scenarem, ktere pusobi jako kdyz by Asylum vyhrali v loterii a chteli udelat remake A New Hope. Dobre se na to kouka, ale Star Wars to proste nejsou.

• 9.11.2015  21:48
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

První díl navnadil, pak už je jen každý další o kus horší než ten předchozí...

• 30.9.2015  18:30

Opravdu jsem necekal zadnou inteligentni jizdu, ale hloupost filmu predcila nejdivocejsi ocekavani, vse je nalinkovane, predvidatelne a hlavne nesmyslne od zacatku do konce. A kdyby se film jmenoval Starlord vs Supersaurus (co si budem, Chris Pratt tyhle dve role vzal smahem na jeden herecky vyraz), asi to bude o dost vystiznejsi :)

• 16.5.2015  23:26

Asi jsem viděl jinej film, v kině mi naservírovali jen nekonečnou road movie bez děje.

• 31.12.2014  09:37
    Vychytávky (TV pořad) (2014)

Otyla bydlenka prevadi mimibazar do vizualni podoby.

• 6.11.2014  21:31
    Jdi na to (1983)

"Kam máš namířeno?" "Co nejdál od tebe." "Dobrý místo, tam jsem nebyl. Pojedu s tebou."

• 21.10.2014  20:35
    Annabelle (2014)

Na tomhle filmu je špatné naprosto všechno. Od budování "neatmosféry", přes příšerné ozvučení až po naprosto dementní chování všech postav. Z hororových klišé nechybí žádné, dokonce i ty nemrtvé děvy v bílých šatech tam jsou, i když je hlavní zlá síla černý rarášek (za toho by možná těch 20 % bylo, kdyby aspoň reklamy před filmem nebyly zábavnější než to, co následovalo).

• 15.8.2014  08:06

Film je (na rozdíl od předchozích) označen PG-13 (nepřístupno do 13 let) a je to hrozně vidět. Možná tam umře 200 lidí, ale bez jediné kapky krve. A celé to umocňuje neskutečně přestřelená stopáž, kdy se víc než hodinu (de facto část mezi první a poslední akcí) vůbec nic neděje.

• 2.1.2014  20:32
    You're Next (2011)

Nejlepší slasher posledních let. Na hodnocení ubírají některé postavy a především "Sám doma" epizodka se sekerou, jejíž absence by celému filmu znatelně prospěla. Nebýt toho, byly by to čisté čtyři hvězdy, ale i tak si je, vzhledem ke konkurenci, myslím zaslouží.

• 3.10.2013  10:07
    Šmejdi (2013)

Značně nevyužitý potenciál, především proto, že většinu materiálu autorka zveřejnila ještě před filmem. To celé je doplněné především o samoúčelné záběry a nad průměr vyniká pouze Vaněk a testování nádobí... Tendenční záběry na plačící důchodkyně pak obrací role a šmejdem, zneužívajícím staříky pro sebe, se stává nakonec i Dymáková.

• 12.9.2013  22:32

Urážka světa Warhammer 40k stavící "reálie" úplně na hlavu...

• 14.8.2013  18:10
    Snuff 102 (2007)

Zlatý Srpski Film

• 19.7.2013  19:18
    Lesní duch (2013)

Kdyby Japonci natočili vlastní verzi Evil Dead, tohle je její remake. Autor určitě viděl stovky japonských hororů, ale originální Evil Dead pravděpodobně jen jednou a to mu ještě nešel zvuk. Jakožto oddechová řezačka s dementním koncem a tunou nesmyslů, proč ne, ale jmenovat se to Evil Dead vůbec nemuselo...

• 4.1.2013  05:41
    Inkognito (1995)

Bohuzel nekustecne zdlouhave, neveryhodne a nudne drama.

• 13.10.2012  04:12
    Uvnitř (2007)

Snahu o atmosferu zabiji neuveritelne stupidni chovani postav (snad krome silene vrazedkyne), takze nakonec nezbyva nic vic, nez brutalita. A veci jako autotracheotomie provedena pletaci jehlici a nasledne zalepeni rany stribrnou paskou, ktere by byly perlou klasickych beckovych hororu, tady pusobi neuveritelne smesne.

• 12.3.2012  12:57
    Goon (2011)

Tři hvězdičky málo, čtyři asi už moc... Sean William Scott je ve své "Gumpovské" roli parádní, Liev Schrieber klasicky nesympatický až za roh, příběh trochu klišovitý a občas se nevyhnul slabým momentům, ale celkově vzato velice povedený zážitek. Teď je řada na Smithovi a jeho Hit Somebody.

• 7.3.2012  21:39
    Thor (2011)

Homosexualni zabava na nedelni odpoledne.

• 13.1.2012  13:14

Znacne schizofrenni hodnoceni, zaroven maximum a odpad.

• 14.12.2011  17:31
    Pontypool (2008)

Jen proto, že je něco originální, to ještě nemusí být dobré. Pontypool je bohužel právě tento případ.

• 17.8.2011  07:41

Paradoxně je tenhle film zábavný jen do "zrození" Captain America, od té chvíle nemá žádný děj a skládá se jen z několika propletených (nebo spíš "popletených") akčních scén. Možná jsem už rozmlsaný "inteligentnějšími" komixovými filmy, ale něco bez děje se prostě nesleduje zrovna nejlíp. Navíc je celý film jasně nesen v duchu vycpávky před příchodem Avengers. Tenhle film prostě nemá čím nadchnout. Na druhou stranu, aspoň neurazí.

• 8.7.2011  02:41
    Hanna (2011)

Hlavne se na to proboha nedivejte jako na akcni film, jinak vas ceka stejne zklamani, jako me. Vezte, ze vicemene vsechny akcni sceny jsou obsazeny uz v traileru... Film to neni vylozene spatny, jen se straslive minul zanrem. Na akcni tam neni skoro zadna akce a na art tomu zase chybi hloubka...

• 15.6.2011  20:59

Z toho filmu prostě mrazí...

• 2.6.2011  21:00
    Auschwitz (2011)

Boll je génius. Jen on dokáže natočit film, ve kterém se střílejí děti a plynují nazí židé tak, aby to bylo dokonale nudné a bez emocí. Nějak mě vůbec nezajímalo, co se v tom filmu děje. A ono to nezajímalo ani postavy. To, že víc jak polovinu "filmu" tvoří nesmyslné kecy v podání německých studentů, je už jen třešnička.

• 21.5.2011  17:16

Tento film ma podobny neduh jako trojka, je zbytecne dlouhy a plny hluchych a nudnych mist. Byt tak o 40 minut kratsi, je to dobroduzna akcni pecka, takhle se misty utapi v nude, ze ktere jej vytahuje akorat vyborny Depp.

• 16.4.2011  01:29
    U mě dobrý (2008)

Prvni polovina je vylozene nudna a trapna. Pak se to trochu zlepsi, ale... Nestaci to.

• 11.4.2011  16:41
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

První série naprosto špičková, další už jsou jen urážkou vkusu a britského humoru

• 26.3.2011  13:36
    Bitva o Los Angeles (2011)

Bezkonkurenčně nejlepší horor, který jsem kdy viděl. U každé scény jsem trnul hrůzou z toho, že je někde venku někdo schopný vymyslet takovou absolutní blbost.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7