Jana8458

vampire

<< předchozí 1 2
    • 4.9.2016  13:43
    Smrt ve tmě (2016)

Za mě jeden z takovych nejstresovejsich filmu co jsem videla... Celej film jsem byla v tranzu, napeti neklesalo a proste cely film super

• 7.4.2015  22:47

Příběh Stephena Hawkinga na mě silně zapůsobil. Hercův výkon byl dle mého názoru naprosto excelentní, až jsem se nestačila divit. 90%

• 26.12.2014  00:47
    Tým Škorpion (TV seriál) (2014)

Nechápu zdejší hodnocení. Mě seriál úplně pohlcuje a myslím, že je povedený

• 21.12.2014  22:20
    Zmizelá (2014)

Nad filmem jsem nestačila zírat. Ta genialita zápletky, nečekanost konce, no prostě - po zhlédnutí jsem musela vše vstřebat a vzpamatovat se. Úžasný film, to opravdu ano

• 12.11.2014  16:03
    Colette (2013)

Mádla mam ráda a film se mi moc líbil, jen konec fakt ne.. Byla bych raději, kdyby buď jeden z nich zemřel nebo kdyby se setkali po skončení války. A ti jejich pozdější postavy (ve stáří) se mi tam nehodili, hlavně teda on. Skoro žádná podoba, mohli jen nějak upravit herce aby vypadali starší. Prostě film super kromě konce..

• 21.9.2014  18:43
    Kluci na povel (TV film) (2014)

Tak jo, nebyl to odpad, dalo se na to koukat, ale příběh naprosto divnej :D

• 25.8.2014  21:12
    Divergence (2014)

Kdo by čekal, že bude film stejně dobrý, jako kniha? Já tedy ne a jsem velmi mile překvapena. Film byl naprosto úžasný, záživný a hlavně ne nudný. Nemůžu se dočkat, jak si pohrají s druhým dílem.

• 17.8.2014  01:50

Nevím, jak to přesně popsat. Film pobavil i dojal. Je to prostě krásný příběh o dvou lidech, kteří se do sebe zamilovali, navzájem se potřebovali a prožívali svou nemoc společně

• 16.8.2014  15:18
    Tři bratři (2014)

Musím se přiznat, že pohádky zas tolik nemusím. Jasně, v zimě se vždy podívám na pár těch klasických, ale že bych se každý víkend koukala na jedničce, to ne... Na film jsem šla ani nevím s jakým očekáváním, no, hlavně tam hrál Klus a Dyk. Ani jsem nečekala, že se mi tak zalíbí. Jediné mínus dávám za tu pohádku o Karkulce, kvůli věku Karkulky, to mi přišlo opravdu pedofilní.. Ale no co už, líbil se mi ten humor i ten příběh, takže 4*

• 10.8.2014  23:34

Film u kterého člověk nemusí přemýšlet a chce se pobavit

• 2.8.2014  18:41
    The Fosters (TV seriál) (2013)

Úžasný seriál, úžasné zápletky. Miluju to, moc ráda se na to dívám. Absolutně fandím Callie s Brandonem, ale dost se bojím, že spolu nakonec nebudou. I tak, prostě ten příběh a to co se tam musí řešit jsou takové celkem běžné věci. Mám velmi ráda fantasy seriály, ale tohle je stejně tak úžasné.

• 14.7.2014  23:47

Mám pocit, že je to podle knížky, ale nečetla jsem ji a ani to neplánuji. Film tedy nehodnotím jako zfilmovanou knihu. Zaujalo mě to a musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Užila jsem si zamilované příběhy, napětí, prostě vše. Nelituji shlédnutí.

• 14.6.2014  12:46

Na film jsem se podívala jen kvuli Justinu Timberlakovi, protože mám ráda jeho filmy. U tohoto jsem trochu zklamaná. Bylo to musím říct celkem nudné, ale zajímavý příběh..

• 30.4.2014  16:31
    Náš vůdce (2008)

Dneska nás na to poslala škola do kina. Film mě zaujal i přes některé nesympatické herce. Zajímavý námět. 60%

• 19.4.2014  00:08

Úžasnej námět, ale... Nevím proč, film mě tak trochu nudil. Sice takový ty momenty na tom rozhraní byly úžasný a romantický, ale to je asi tak vše. Konec měli trochu víc rozvinout. To je asi vše. Průměr

• 17.4.2014  01:57
    Carrie (2013)

Tak mě osobně se film líbil, hlavní herečka super i Tommy byl fajn, ale zas takovej horor to opravdu nebyl. Vůbec jsem se nebála, akorát teda jak měla Carrie na sobě tu krev tak to bylo trošku nechutný, ale nic extra. Spíš mi to ke konci přišlo takový ironický, že jsem se musela smát. Proto nižší hodnocení.

• 8.3.2014  21:10

Tak mnohem lepší než první díl. V kině jsem se neskutečně zasmála, takže super

• 5.2.2014  17:29
    Once (2007)

Dobrej nápad a úžasná píseň Falling slowly, ale ostatní jsem musela přetáčet. Super bylo, že tam byla Češka (která mi teda nebyla moc sympatiská, ale co..) a taky se tam mluvilo česky. Jinak mě film nijak zvlášť nenadchnul.

• 19.1.2014  17:55

Výborně jsem se pobavila, sympatičtí herci

• 18.1.2014  16:11
    Děti moje (2011)

Na film jsem se podívala jen kvůli Shailene Woodley. Nemůžu říct, že mě nadchnul, ani že mě úplně zklamal. Průměrný film, který by mě pozdě večer vzhůru neudržel.

• 12.1.2014  20:49
    Avalonská střední (TV film) (2010)

Když pominu, že je to úplně pošahaný, tak se na to koukat dá.

• 12.1.2014  16:03

Opravdu sympatičtí herci, kromě Cassidy, která mi opravdu nesedla a proto mě celkem rozčilovalo, že ho to k ní táhlo. Jinak se na film dalo koukat. V poslední době vidím čím dál více filmů, kdy takhle useknou konec a vy musíte přemýšlet jak to dopadlo. Nemám to ráda. Jsem radši když mi ukáží konec, i kdyby to dopadlo špatně. Takže film hodnotím průměrně.

• 3.1.2014  21:51

Musím říct, že film mě opravdu mile překvapil. Nečekala jsem, že se mi to bude tak líbit. Bylo to takové skutečné, jen mě opravdu naštval konec...

• 29.12.2013  20:44

Celou dobu jsem tak nějak myslela, že bude s April. Ale ukázalo se, že máma jeho dcery je Sarah (Emily). A když to tak vezmete, tak kdyby April tenkrát dal tu knihu, tak by s ní třeba i byl, jenže by potom neměl tu jeho dceru. Všechno by bylo kvůli té knize jinak. Tedy předpokládám to. Proto se mi tento film opravdu líbil. Prostě mě velmi fascinuje, když může být všechno jinak kvůli jediné věci.

• 26.10.2013  00:58

Upřímně jsem si myslela, že to bude blbost, ale film mě opravdu velmi překvapil. Strašně se mi líbil, snad skoro všechno. Obsazení, opravdu vtipné chvíle (opravdu nejednou jsem se zasmála po dlouhé době) a nádherná romantika. Je to takových horších 5 hvězdiček 85%

• 5.10.2013  20:17
    Film mých snů (TV film) (2013)

Tak takovou kravinu sem už opravdu dlouho neviděla. Disney chanel sice nikdy neměl nejlepší filmy, ale dalo se na ně koukat, na rozdíl od tohohle. Nechápu ten blbý námět. Jediné dobré na filmu byla herečka Maia Mitchell

• 26.8.2013  19:57

Tolik jsem se u filmu už dlouho nenasmála. Ironie osudu. Chtěj oddělat tři lidi a podaří se jim, aby jeden z nich zabil druhýho a tím se zbavěj obou. No úžasný námět, palec nahoru!

• 26.8.2013  19:50

Někteří lidi jsou prostě dají odpad! aniž by se na film podívali. Nejsem jeho největší fanoušek, ale musím uznat že zpívat opravdu umí a v životě měl prostě štěstí. Teď je z něj bohužel úplně jiný člověk, než ve filmu.

• 30.7.2013  20:42

Nevím, jestli bych pochopila o co přesně jde, kdybych předtím nečetla knihu. Sice doufám, že natočí další díl, ale kniha byla opravdu mnohem lepší a stalo se toho v ní mnohem víc. Je to dvouhodinový film a podle mě by toho do něj mohli dát klidně víc a přesto se na něj dokážu podívat klidně vícekrát. Velice se mi libíli herci - všichni. Seděli perfektně na svoje role. A proto dávám 4 hvězdičky

• 17.7.2013  22:43

Film jsme si pustily s kamarádkou, protože už byl stažený a ani jedna jsme ho neviděla. Byl to naprostý děs, divím se, že jsme u toho neusnuly nudou. Uvažovala jsem o jedné hvězdičce za Austina Butlera, ale toto byl opravdu nejvíce nesmyslný film jaký jsem kdy viděla

<< předchozí 1 2