• Thriller

1612: Kronika smutných časů (2007) odpad!

Já jsem na film koukal jedním očkem, ale film sledovala i má sestra. A jelikož máme stejné názory na filmy, spolu i hodnotíme. Takže na otázku : Jak se ji líbil film - mi sdělila : "TO BYLA HOVADINA - ODPAD!" Takže, "No comment"

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Na to, že to je VIDEO FILM, tak má skvělé fimové triky! Bohužel mne tam štvala herečka Jolene Blalock! Já jsem se prostě na ten její ksicht s napíchaným botulínem ve rtech, nemohl dívat - "huba, přes celý ksicht"! Jo a ještě jedna věc mne vytočila - propagace náboženství! Jako v každém filmu v poslední době! Když si dvě krávy klekly a začaly se modlit, tak jsem zuřil a když si ještě jedna z nich dala na závěr, podmínku mít svatbu v kostele, protože se dala na víru..... nevydržel jsem! Přál bych si, aby se už konečně OBJEVIL SATAN a všem těmto fanatickým pánbičkářům na světě ukázal, kdo je tu pánem! ........Jinak brouci skvělí! No, jako oddychový film doporučuji!

Jeskyně smrti (2007)

Zajímavý film, temná, pochmurná atmosféra, mutanti, cucající rostlina, skvělý konec, ale hlavně "perfektní hudba"! No a mé titulky :-) Perfektní oficiální stránka filmu + trailer : http://www.bacfilms.com/site/edenlog/ Doporučuji sledovat film večer a po tmě, jen takto si vychutnáte atmosféru :-) BLIŽŠÍ OBSAH FILMU : Muž se probudí v louži bláta, v podzemní jeskyni, kde v intervalech bliká světlo. On vůbec nemá představu o tom, "kdo je", kde on je a jak se tam dostal! Během prozkoumávání jeskyně nalézá podivná monstra a lidi v biologických oblecích. Následně v laboratoři na monitorech počítačů uvidí záznamy, hovořící o společnosti EDEN LOG. Postupuje dále systémem jeskynních chodeb k povrchu a narazí na ženu, která mu pomůže najít identitu a pravdu o EDEN LOG.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Samozřejmě, že jsem si seriál nenechal ujít! V poslední době zjišťuji, že nejlepší program je dopoledne na ČT1 a to archívy, kdy jsou vysílány různé inscenace, seriály a televizní hry z 80-tých let! Jinak celý den hraje hov..! A to mám 140 programů! V seriálu hrají skvělí herci, Veškrnovou jsem měl vždycky rád, než se stala Havlovou!!! A nejvíc se bavím pohledem na soudružky, držící krabice s prodlužovačkou! A co říkáte na tu "plazmovku" ve studiu? Ta je excelentní :-)

Anakonda (2008)

Distributor zřejmě neviděl film, protože by nemohl na cover DVD napsat takovou blbost, že chlapec zakopal hada. (Had má asi 20 m - pozn. autora :-) ) Takže trošku poopravím OBSAH: Africký kaplan (o kterém se ve filmu pouze mluví!), za pomocí voodoo a dřeva, vyrobí takovou pomstichtivou tužku. Kdokoliv s ní nakreslí nějakou pomstu, je splněna. Ta pomsta je vykonána sežráním oběti obrovským mutantním "ALIGÁTORO-HADEM"! Skupina přátel jede na chatu a díky rozptýlení způsobí smrt. Manžel oběti se chce voodoo tužkou pomstít! A tak začíná boj o holý život!--------->A nyní k fimu : Pěkné barvy, zajímavé téma, ucházející triky i herecké výkony, .....ale.... na to že má film 77 minut, se táhne. Mutantní zvíře asi 50 minut není vůbec vidět! Brutální scény - (až na urvanou hlavu) - "ŽÁDNÉ"! Trapný konec! Takže - já osobně jsem čekal více a má sestra mi sdělila, že je to ODPAD! FILM MÁ 77 minut

Simpsonovi (1989) (seriál)

Animovaný seriál všech dob! Tady není co dodávat - "Prostě SUPER"

Haló, haló! (1982) (seriál)

Opravdu skvělý sitcom, který jsem viděl už několikrát a vždycky jsem se pobavil! Mám jen jednu připomínku k českému dabingu. Ačkoliv je náš dabing na dobré úrovni, u sitcomech to nějak pokaždé podělává! "Allo, Allo" jsem viděl s polským lektorem, tudíž jsem slyšel i originál zvuk a popadal jsem se smíchy za břicho. S českým dabingem jsem se jen pousmál! Takže pokud se chcete opravdu zasmát, pusťte si originál zvuk!

Kalvárie (2004)

Stalo se Vám někdy, že jste viděli nějaký film a ještě pár let jste o něm mluvili??? A nebo když se Vás někdo zeptá, zda jste viděli nějaký podivný dobrý film a Vy neustále říkáte jeden název filmu??? Tak to se mně i mé sestře stalo u filmu "CALVAIRE"! Dodnes se z toho nemůžeme vzpamatovat! Opravdu tak psychicky napínavý a perverzní film jsem v životě neviděl! A přísahal jsem na svou smrt, že ve Francii a v Beneluxu "NIKDY" nepůjdu do LESA!!

Děsivý omyl (2005)

Zpočátku se to táhne, ale po celou dobu jsem s hlavní představitelkou soucítil, litoval ji, přál ji lásku, byl jsem rád, že je její maminka v pořádku, prostě jsem ji držel palce........ proto jsem byl z konce filmu "V ŠOKU" !!! To ale byla svině !!!! OBSAH FILMU : Atraktivní Nicole Freeman (Monica Keena) je od rozchodu s přítelem sama. Frustrace se prohlubují, když ji neustále komanduje matka (Paula Plum). Telefonicky s ní diskutuje a vždy jejich hovor končí hádkou! Po další hádce se chce Nicol matce omluvit, omylem ale vytočí jiné číslo. Po chvilce ji volá neznámý muž. I když dívka nechce pokračovat v rozhovoru, volání se opakují a volající je čím dál tím více otravný. U znepokojující Nicol se objeví detektiv Frank Halsey (Ivan Martin). Ten ji sdělí, že poslední telefonické rozhovory byly vykonány v bytě, ve kterém byla zavražděna mladá žena. Stopy ukazují na seriového vraha. Dívka spolupracuje s policií. Spolu s agentkou FBI Margaret Wright (Tamala Jones) se snaží zhotovit psychologický portrét vraha. On mezitím stále zabíjí a je již jasné, že další obětí může být Nicol.

Will a Grace (1998) (seriál)

Často jsem o tomto seriálu četl, ....prý úspěšný sitcom po celém světě. Tak nevím, ale čekal jsem více! Nějak se nesměji! Humorných scén je zde minimálně. A kdyby v seriálu nebyl praštěný Willův bývalý spolubydlící, tak se tam opravdu nic neděje! Jistě na tom má vinu i český dabing - nějak v poslední době nesnesu Lumíra Olšovského! Z jeho gay sebedůvěry je mi na blití !!! ......A sitcomům jako jsou ----Absolutely Fabulous, Little Britain, ... sitcom Will a Grace nesahá ani po kotníky!!! Dodatek : po 14 dílech to vzdávám a snižuji hodnocení na 1 *. Proč? Protože tento sitcom je děsná a stupidní NUDA!