• Thriller

Do temnoty - Mateřská láska (2019) (epizoda)

Ani horror, ani thriller, ani drama, prostě jen hovadina o psychicky nevyrovnaném pošukovi!

Do temnoty - Krutá zábava (2019) (epizoda) odpad!

Strašná sračka! Herecké výkony Hayese MacArthura byly skvělé, ale co na tom, když scénář byl na hovno! 💩💩💩💩💩

Godzilla II Král monster (2019)

Přeplácané monstry, kdyby alespoň bylo hlavní monstrum ten pavouk, co se mihnul na konci. Jenže oni museli dát draka z pohádky Za humny je drak a motýlka. Bože a ten fotr všeuměl, ten mne tam sral! Film se děsně táhl a pokud bych šel do kina, asi by mne trefil šlak!

Scream - Resurrection (2019) (série) odpad!

Naprosto zbytečná 3. Série. Po 30 minutách vypnuto. Nesympatické hlavní postavy a když se objevil Ghostface, musel jsem se smát. Vřískot byl dobrý jako horror v roce 1996, teď po 23 letech je to komedie. 💩💩💩💩💩

Únos Stelly (2019)

Nuda! Čekal jsem nějakou akční pomstychtivou scénu, kdy se oběť pomstí únoscům... Ale nic se nedělo!

Návrat (2018)

Je strašné, co se děje v tom Polsku. Jakoby se tam zastavil čas. Nejdřív jsem viděl film Lincz a byl jsem zděšen. Pak jsem narazil na skandální pedofilní dokument o polských farářích. A teď film Powrót. Všichni se v Polsku modlí, ale je to jen faleš. Přestože má matka je Polka, v životě nepojedu do Polska někam na samotu, do zapadlého místa. Nerad bych byl někde přivázaný k plotu a dělal místnímu chasníkovi děvku.

Trespassers (2018)

Strašná blbost. Naprostá ztráta času. 💩💩💩💩

Narušitel (2019)

Dennis Quaid má škaredou tlamu hodící se do horrorů a i v tomto filmu vypadal jako hnusný, slizký úchyl.

Časové pásmo bylo změněno