Another (2012) (seriál)

Pre mňa veľmi zaujímavý dej s peknou animáciou. Je pravda, že časťami to pripomína priam Nezvratný osud, ale tá sra*ka sa tomuto nemôže rovnať. Bavil som sa od začiatku až do konca a stále som netrpezlivo čakal, čo sa stane. Skutočne ma to pohltilo, keďže som to zhltol za jeden deň (málo častí) Taktiež súhlasím s ravalahom, tiež som mal pár tipov, ale ani jeden nebol správny. A postava Misaki Mei bola pre mňa skvelá, hneď som si ju obľúbil i keď pôsobila desivo a vyjadrovala sa.... ako by som to... zvláštne. Keď vezmem, že som na seriál narazil náhodou považujem to za veľmi milé priam úžasné prekvapenie. 5* :)

Král Šamanů (2001) (seriál)

Ono seriál sa mi páčil, malo to skoro všetko ale skutočne nenávidím tie afekty postavičiek kde skáču hore dole, rozkrikujú sa, slzy im tečú ako vodopády atď. A taktiež to mohlo byť aj o trochu viac nápadité, takto sa to podobalo na trochu pozmenených pokémonov

Bastardi (2010) odpad!

Čistý amaterizmus s hroznou kamerou, deravým scenárom ako ementál a s kopou špinavých cigánov. Nič zaujímavé som na tom nevidel

Kick-Ass 2 (2013)

Nebolo to zlé, ale taktiež to už nebol prvý diel. Bolo tam "všetkého viac" ale načo prosím vás, pridali na akcii a na humore či kvalite to stratilo. Škoda tešil som sa na tento film a oni to tak pokazili. P.S: Dúfal som, že tam nebude žiadna fekálne nechutná scéna ako to mnohokrát býva, ale šeredne som sa zmýlil. Pre Boha živého tá scéna v jedálni mala čo znamenať?! Ak niekto nevie prísť na nejakú humornú scénku nech ju tam nedá vôbec a nie že tak hodí hektolitre fekálií. Chcel som dať tri hviezdy, ale táto scéna ma prinútila ešte jednu stiahnuť

Sedm (1995)

Už dlhšiu dobu som nevidel taký úžasný film a predpokladám, že tak skoro niečo také neuvidím. Dokonalosť sama. Malo to všetko. Malo to skvelú atmosféru a o napätí ani nehovorím. Budem šťastný ak sa ešte niekomu podarí natočiť takú skvelú kriminálku...!

V zajetí démonů (2013)

V podstate zaujímavý horor. Mal tam zopár svetlých chvíľ kde som sa zľakol, i keď to bolo dosť okaté a ľahko ste mohli predvídať čo sa stane. Ale na druhú stranu som čakal omnoho viac obzvlášť keď som videl tak vysoké hodnotenie, no i napriek tomu dám lepšie hodnotenie pretože to je taký pohodový film na večer kde sa nemusíte celý čas báť, ale aj napriek tomu si ho celkom užijete

Beetlejuice (1988)

Veľmi milý a zaujímavý film, síce som sa pri ňom nelapal za brucho od smiechu, ale i tak som sa bavil a tie masky a záhrobné miestnosti boli tiež zaujímavé a výborné. Pre mňa 4hviezdičky i keď priznávam, že sa z toho dalo vydolovať o niečo viac

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. séria- 95% . Strašne sa mi páči, je to také úchylné, zvláštne s kopou vrážd a zaujímavo vyplnením dejom kde som hltal každé jedno slovo, každú jednu minútu a netrpezlivo som čakal čo sa stane a stalo sa toho teda dosť poviem vám. 2. séria-60% druhá séria ma neuveriteľne sklamala, jediné čo si uchovala je to ako do seba pomaly všetko zapadá. Predstavoval som si to ale úplne inak. jednoducho lepšie. Začiatok bol priam nudný a ja som premýšľal či má vôbec cenu pokračovať v sledovaní. Potom, niekedy v strede sa to začínalo rozbiehať a môj úsmev bol čoraz väčší a väčší no nakoniec keď tam strčili tých ufónov, opäť som sa začal mračiť. No a ten záver nič moc. Jednou vetou aby som to celé zhrnul: Prvá séria bola famózna, no a tá druhá bola pre mňa veľké sklamanie. Ale keď tie hodnotenia sčítam a vypočítam priemer, stále vychádza pekných 77, niečo %. Čiže jednoznačne neľutujem, že som na tento seriál narazil a oplatí si ho pozrieť.

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Nechutné, odpudivé ako celá teleízia JOJ ktorá púšťa absolútne s prepáčením "sračky" Videné asi tri minúty a chcelo sa mi plakať... Prečo som na to náhodou narazil?!

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nemal som rád japonské anime, no krátko po zhliadnutí tohto diela bol môj názor zmenený, a doteraz patrí tento seriál k mojim top, jednoznačná srdcovka. Prvých desať dielov padli na jeden hlt, potom sa to trošku spomalilo, no i tak kvalita ostala na ohromnej úrovni.