Byl jsem tady (2008)

Dobrý to bylo. Dobrý je za tři. Ze severu prostě chodí i lepší filmy. Speciální hvězda patří Hele Kõre. Ta byla úžasná.

Madagaskar 3 (2012)

Nejsem příliš velkej fanda animáků, ale Madagascar se mi celkem líbil. Až do teď. Třetí díl je... Nevím jak to napsat. No prostě je k hovnu. Zvířata už nejsou prostě zvířata. Děj špatnej a hlavní postavy nezábavný. Ještě že jsou vložky s tučňákama a králem jelimanem. To jediný stálo z filmu za nějakou tu hvězdičku.

Pravdivá romance (1993)

Nejspíš sem od Pravdivý romance čekal až moc Tarantina. To, že to napsal neznamená, že to bude i podobně zrežírovaný. Lehký zklamání, ale dalo se to dokoukat. Třetí puntík za finální scénu.

'Year Zero' OFFF Festival Main Titles 2011 (2011)

Vizuálně dokonalé pojetí nového světa. Pastva pro oči, kde si po šesti minutách řeknete ´´ Myslím, že je na místě, abych zavřel hubu a přestal valit voči´´ Teda alespoň já sem to tak měl.

Mikulášovy patálie (2009)

Příjemný a neuvěřitelně milý film, který stoprocentně pohladí. Mikuláš se svojí bandou řešící jejich problémy. Co víc si přát jako nenáročný film na oddychový večer.

Souboj Titánů (2010)

Pěkný efekty, ale nemůžu se zbavit dojmu, že kdyby se o zrůdičky postaral Guillermo del Toro byla by vizuální stránka filmy minimálně o třídu lepší. Film jinak vcelku o hovně.

Horší než smrt (2010)

Oproti originálu je trochu znát pokles kvality, ale zase na druhou stranu zasazení do černošských kruhů, není uplně nejhorší nápad. Pěkně obsazené a zábavné. Poctivá předělávka, která zajistě pobaví. Se vší úctou k Alanu Tudykovi. James Mardsen byl o něco lepší.

Comedy Central Roast of Charlie Sheen (2011) (pořad)

Seth válí a čárlí je borec. Až vyrostu chci bejt jako on. Je fajn, že i takovouhle sodu dokáže v klidu vstřebat , pousmát se na tím a na konci i si udělat srandu sám ze sebe. Super podívaná.

Horší než smrt (2007)

Jedna mrtvola, jeden pohřeb, jeden homoušskej liliput, nasranej strejda a lahvička kouzelných pilulek. Ideální kombinace na pěkný a nezapomenutelný pohřeb. Po pravdě bych se toho i rád zúčasnil. Pěkný film o smutné situaci.