Pobřežní hlídka (2017)

Nikdy jsem nebyl velký fanda fekálního humoru, ale to není jediný důvod nízkého hodnocení. Tam kde Jump street přinesl svěží a celkem překvapivý přístup k žánru, dovedl zaujmout myšlenkou a celkem slušným příběhem, tak tady sledujeme celou dobu jednu nekonzistentní scénku za druhou. Dokud se film ještě točí kolem pobřežní hlídky, tak to jde, ale jakmile se začnou motat, naprosto debilním způsobem, do mafiánského podsvětí, tak film začíná být téměř nekoukatelný. Nejenom, že jednotlivé scénky k sobě nepasují, ještě navíc jsou většinu času velice nevtipné. Scénář je naprosto tupý. Navíc se v něm postavy objevují a mizí podle aktuální potřeby. Debilitu scénáře nejvíce vystihují camea Davida Hasselhoffa a Pamely Anderson, jejichž scénky jsou vrcholem špatně odvedené práce. Je to skutečně velice zlé. Ty 2* jsou za Rocka a za pěkné holky, které činí ten film, alespoň koukatelným. 2* 32%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Perfektní popcornová zábava. Film je našlapaný akcí a hláškami, od začátku až do konce. Musím pochválit skvělé herecké výkony všech zůčastněných, až na Kevina Harta, kterej výslednej dojem dost kazí. Vypichnout musím zejména Jacka Blacka, kterej byl jednoznačně nejlepší, a bylo na něm vidět, jak si tu roli užívá. Ten film má koule, ten film má šťávu, výborný audiovizuál, a já jsem si jeho sledování neuvěřitelně užil. Když se nad tím zamyslím, tak v podstatě mu nemám co vytknout. Jediné co by ten film mohlo pokazit je, že by se bral příliš vážně. Což se ovšem nestalo, tvůrci dobře věděli, čím chtějí, aby ten film byl, a film je přesně takový. 5* 90%

Vražda v Orient expresu (2017)

Jedno z nejméně záživných detektivních vyšetřování co jsem viděl. Celé je to víceméně jen jeden výstřel od boku za druhým. Žádné zkoumání stop, žádné brilantní dedukce, jen jedna papírová berlička za druhou. Ocenil bych lepší vyprofilování postav, méně mluvení a více usvědčování. Takže i přes skvělé herecké výkony a velmi slušné dialogy bohužel nemůžu dát více jak 3* 50%

Batman: Gotham by Gaslight (2018)

Parádní atmosféra, skělá výstavba příběhu, vynikající dabing a výborné zvraty. 5* 85% !

Freedom Fighters: The Ray (2017) (seriál)

Naprostá zbytečnost. Navíc ještě přímo hrůzně udělaná. 1* 15%

Black Panther (2018)

Budu k vám upřímný. I přesto že mám radši Black Pathera než Capa, tak se mi do tohodle filmu vůbec nechtělo. Když já ty Africký věci vůbec nemusím. Kdyby na to nenavazovali Avengers, pravděpodobně na to ani, do kina, nejdu. První půl hodinku jsem jen kroutil hlavou a dá se říct litoval, že jsem na ten film šel. Film začal extrémně nudnými flashbacky a hloupými Africkýmy rituály, tanečky a patetickými řečmi, které mě skutečně velice nebavili, nudili, až iritovali. Po té se film, ale rozjede a začne velice bavit. Black Panther mě ve finále celkem mile překvapil. Dokonce i ty věci, které byli v té první půl hodině, byli skutečně potřebné a film se k nim následně i vracel. Což mě potěšilo. Nakonec jsem z kina odcházel překvapivě velice spokojený. Co se hodnocení týče, 3* jsou málo, 5* je moc... takže 4* 80%

Blade Runner (1982) odpad!

Díky tomu, že vyšel druhý díl jsem se rozhodl podívat na tento film. Vybral jsem si final cut, která obsahuje i voiceovery, který prý výrazně vylepšují film. Upřímně je to fakt totálně příšerný film. Koukali jsme na něj 4 a ani jeden z nás nepobral o co tam vlastně jde. Vizuál asi působil kdysi dávno zajímavě, ale mě přijde spíše odporný. Na tomto filmu je všechno špatně, od hereckých výkonů, přes hudbu, akci, vizuál, scénář, příběh atd... atd... Nezvládli jsme to ani dokoukat. půl hodinu před koncem filmu jsme to vypli. Dnes jsem zkusil na sílu zkouknout ten zbytek, ovšem jsem to po 5ti minutách vzdal. Nebudu tomu dávat několik hvězdiček, protože to nosí nálepku "kultovní film". Je to prostě ODPAD!