Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Né tak dobré jako první díl, ale o dost lepší než díl druhý. 4* 73%

Deadpool 2 (2018)

Deadpool 1 byl skvělý. Deadpool 2 je snad ještě lepší. Výborná akce, výborné postavy, výborný děj, výborná hudba, výborná zábava. Pokud se vám líbil první díl druhým rozhodně neprohloupíte. Sice bych asi měl ubrat hvězdičku za prvních 40 minut, které jsou pomalejší a vážnější, než by člověk u takovéhohle filmu čekal. Jakmile se však děj přesune do vězení, film dostane zcela odlišný náboj a z plynu nesestoupí, až do závěrečného finiše. Kdybych tedy jednu ubral musel bych zároveň jednu přidat za naprosto perfektní seskok z helikoptéry. V životě jsem se v kině tak neřechtal jako u tohodle! :D Takže za mě 5* 91% !

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Tenhle film rozdělil fanoušky na dva tábory. Jedněm se film neuvěřitelně líbil a ti druzí zavrhují jeho samotnou existenci. Co se mě týče, tak já nikdy jsem nebyl nějak velkým fanouškem Star wars. Přesto však mám to štěstí a patřím mezi lidi, kterým se film skutečeně líbil. A to tak, že mi přišel zatím ze všech nejlepší a nejvíce mě bavil, přitom však nepostrádal nic z toho, co by správné Star Wars mělo mít. Jde tedy o skvělý mix komedie, pohádky, temnoty, osudovosti, akce, dějových zvratů, roztomilosti, i té nostalgie. S přehledem nejlépe natočené Star wars do teď. 4* 78%

Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo (2018)

Ten twist se zoomem jsem nečekal. Animák jinak co se animací a akce týče velice dobrý. Příběhově už to trošku pokulhává. I tak, ale solidní 4* 78%

Všechno nejhorší (2017)

Stejně jako v případě filmu Nerve: Hra o život, tu máme vynikající námět, bohužel s pokulhujícím zpracováním. Avšak v tomhle případě to aspoň není tak strašné. Nakonec tomu dávám celkem solidní 3* 63%

Hercules (2014)

Docela mě mrzí, že se pravděpodobně nedočkáme pokračování. Hercules totiž narozdíl od soubojů titánů, barbara Conana a dalších obdobných titulů, neztrácí ani na minutu své tempo a po celou dobu své stopáže neuvěřitelně baví. Nehledě na fakt, že po stránce herecké, charakterové, akční, hudební, výpravné, je tak o dvě třídy výš, než zmiňované tituly. Co oceňuji, že je zde Herculova družina opravdu hojně využitá. Každý z nich má epické momenty a všichni hláškují jak na běžícím páse. Tady by se měla Wonder Woman přiučit. Akce mi přišla nápaditá a dobře zpracovaná. Hudební podkres se taktéž velice povedl. Dokonce i ty vtipy a hlášky byli povedené, a v žádném případě rušivé. Člověk má při sledování opravdu pocit, že sleduje legendu. Silné 4* 84%

Barbar Conan (2011)

Jason Momoa je na Conana dobrou volbou a vizuál je celkem pěkný. Zbytek však stojí za starou belu, ať už mluvíme o akci, hudbě, scénáři, příběhu, tempu atd... 1* 25%

Pobřežní hlídka (2017)

Nikdy jsem nebyl velký fanda fekálního humoru, ale to není jediný důvod nízkého hodnocení. Tam kde Jump street přinesl svěží a celkem překvapivý přístup k žánru, dovedl zaujmout myšlenkou a celkem slušným příběhem, tak tady sledujeme celou dobu jednu nekonzistentní scénku za druhou. Dokud se film ještě točí kolem pobřežní hlídky, tak to jde, ale jakmile se začnou motat, naprosto debilním způsobem, do mafiánského podsvětí, tak film začíná být téměř nekoukatelný. Nejenom, že jednotlivé scénky k sobě nepasují, ještě navíc jsou většinu času velice nevtipné. Scénář je naprosto tupý. Navíc se v něm postavy objevují a mizí podle aktuální potřeby. Debilitu scénáře nejvíce vystihují camea Davida Hasselhoffa a Pamely Anderson, jejichž scénky jsou vrcholem špatně odvedené práce. Je to skutečně velice zlé. Ty 2* jsou za Rocka a za pěkné holky, které činí ten film, alespoň koukatelným. 2* 32%

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Perfektní popcornová zábava. Film je našlapaný akcí a hláškami, od začátku až do konce. Musím pochválit skvělé herecké výkony všech zůčastněných, až na Kevina Harta, kterej výslednej dojem dost kazí. Vypichnout musím zejména Jacka Blacka, kterej byl jednoznačně nejlepší, a bylo na něm vidět, jak si tu roli užívá. Ten film má koule, ten film má šťávu, výborný audiovizuál, a já jsem si jeho sledování neuvěřitelně užil. Když se nad tím zamyslím, tak v podstatě mu nemám co vytknout. Jediné co by ten film mohlo pokazit je, že by se bral příliš vážně. Což se ovšem nestalo, tvůrci dobře věděli, čím chtějí, aby ten film byl, a film je přesně takový. 5* 90%