aLCaP0Ne

aLCaP0Ne

Al Capone

okres Bánovce nad Bebravou
"Život nie je vždy to, čo sa zdá byť.."

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 3.3.2017  07:39

Surovy, kruty, najpribehovejsi a hlavne posledny Wolverine odchadza na vrchole! Silny pribeh a skvely vykon Jackmana, ktory dal legednarnej postave Xmenov vsetko, tlieskam 95%

• 28.7.2016  23:40
    Jason Bourne (2016)

Jason Bourne ešte raz a naposledy? Ocitneme sa v súčastnosti s tým, že na pozadí sa rieši presné tá istá problematika kyberútokov ako je aj v reale. Samotná trilógia patrí pre mňa stále na popredné priečky. Štvrté pokračovanie prišlo nečakane a určite malo čo ponúknuť a nedá sa len zatracovať aj keď mne osobne tam Matt chýbal. Piate a možno posledné(?) pokračovanie som nečakal ani vo sne a o to viac ma potešilo, keď som po x-rokoch mohol vidieť na čele Matta Damona. Neskutočný pocit, niečo podobné ako pri znovuobnovených X Files...Suma sumárum 85%

• 26.3.2016  21:15

Musím priznať, že som bol veľký kritik Afflecka ala Batmana a obával som sa, či ešte niekto niekedy sa vôbec priblíži pre mňa k dokonalému Baleovi. Rozhodol som sa nakoniec pre 5 hviezd, nakoľko tu piatu si film získal za to, že batman naozaj pôsobi, správa sa a dokonca aj vyzerá ako v komixoch a je to diametrálne odlišný batman ako v podaní Nolana. Tento film je naozaj čistokrvný komixách. Mňa si ale dostal a bola to riadna jazda.. u mňa 75 %

• 6.2.2016  00:18

Nebojim sa, nebojim dat tomu 4 hviezdy. Ked chcete vypat, odreagovat sa a zaroven sa zasmiat je toto spravna volba. Samozrejme za predpokladu, ze mate radi parodie alebo videli ste padesiat odtienov sedej. Ano, ano, ano je tu vela krat sexualne ladeny humor ale ved ide o komediu, ktorej cielom je vas zabavit. U mna sa toto podarilo a vidiet v kine slzy od smiechu na vedlajsom sedadle, bolo teda nieco.. 80 %

• 14.1.2016  21:24
    Pátá vlna (2016)

Trailer oslovil nie len mna ale viacero mojich friends, zial konecny vysledok bol dost trpky. 5th Wave mal daleko vacsi potencial ako nam ponukol. Kinder armada deti, ktora ma spasit svet je asi uz hold dost pritiahnute za vlasy by the way sceny, kde cca 5-6 rocny chlapec striela na terc a s nim aj dievca v podobnom veku, hm no aspon sme sa pobavili.. skoda, ze linia sa vyhradne nedrzala len Cassie a prelinala sa s kinder armadou 40%

• 7.12.2015  15:28

Filmová lahôdka od Spielberga na čele so skvelým Hanksom 90 % ...

• 11.10.2015  14:29
    Divočina (2014)

Pre mňa jedno veľké prekvapenie, ktorému nemám čo vytknúť. Od famozneho songu "El Cóndor Pasa", ktorý sa tiahne celým filmom, až po zaujímavé flashbacky v čase, ktoré vykresľujú čo to zo života hlavnej hrdinky, či už v pozitívnom zmysle na spomienky z detstva až po sexuálne "harašenie", drogy a smrť milujúcej osoby. Pri tomto snímku som si zaspomínal na rok 2008, kedy som podobne "hltal" Into the Wild. Cheryl je zaujímavá postava a podobne ako každý z nás má svojich démonov, ktorý ju žiaľ stiahli dole a možno sama pod ťarchou, ktorú prežíva sa vydá na cestu prečistenia, vykročenia do nového života. Možno do takého, akého si želala jej matka.. 90%

• 27.9.2015  13:19
    Narcos (TV seriál) (2015)

Tu nie je o com, toto je bezpochyby jednicka v serialoch pre tento rok. Mnohi ocakavali, ze podobne ako minuly rok bude peckou True detective, zial druha seria ani zdaleka sa na tu prvu nechytala.. Ak vas zaujima pribeh Dona Pablita resp. jeho kumpanou ste na spravnej adrese. Neskutocne chytlavy jazyk v originale, ktory pridava smrnc naviac. Ten pribeh je az neskutocne mrazivy, ked si clovek predstavi ako to fungovalo na druhej strane zemegule.. 95%

• 24.5.2015  11:45

Urcite to nie je na uplnych 5 hviezd, urcite nie ani na 3, tutovka by boli asi 4 u mňa ale cele to ladenie filmu s cielom rozlucit sa s Paulom ma jednoznacne dostalo. Kto ma rad akciu si naozaj zgustne a ani na sekundu nevypne. Naopak kto bude "pindat", ze je to nerealne, prehnane by si asi ani jeden snimok zo serie F&F nemal pustit a pre ten zvysok to bude zase naozaj nadpriemerny kusok, ktory ma co ponuknut..

• 23.8.2014  13:49
    Velký draft (2014)

Wau, tak tomu sa povie pecka. Jeden z najlepších tohtoročných filmov, teda aspoň pre mňa bez pochýb. "Nič není nikdy isté ale na konci nezáleží na ničom inom, len na tom, čo si myslíš ty.. " 90%

• 3.4.2014  07:53
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Poriadna jazda v podaní Kevina Spaceyho, ktorý žiari ako kométa. Už prvý diel ma neskutočne vcucol do deja a ja som si prvý deň musel pozrieť hneď tri časti po sebe wow. 95%

• 4.2.2014  18:19
    Diana (2013)

Silná osobnosť a žena s veľkým Ž. Film ukazuje zákutia ťažkého života Diany na výslní kráľovskej rodiny a miestami sa prelína s obyčajným životom, ktorý jej tak moc chýbal. Napriek nízkemu hodnoteniu aspoň pre mňa príjemné prekvapenie s nie moc príjemným koncom. No žiaľ, nikdy neviete, kedy sa končí ta vaša cesta.. Niekde mimo dobrého aj zlého, je záhrada. Stretneme sa tam (“Somewhere beyond right or wrong there is a garden and I will meet you there..”).. 75%

• 30.1.2014  17:06

Dlho som váhal medzi 4 a 5 hviezdami. Nakoniec som ale predsa zvolil 5 a zaslúžených. Naozaj dosť krutý a surový film o dobe, ktorá je už dávno za nami. Narodiť sa ako černoch v tej dobe muselo byť doslova peklo a slobodu vám nemuseli zaručiť ani doklady o tom, že ste slobodný človek. Určite silný príbeh zo života, ktorý stojí za pozretie.. 85%

• 26.1.2014  18:34

Wow, neuveriteľné sa stáva skutočnosťou Rocky v Zúriaci býk sa stretávajú v ringu proti sebe po 30-tich rokoch.. Niečomu takému by ešte dva roky späť neveril ani blázon. Silné prekvapenie s množstvom trefných hlášok, zaslúžených 85%

• 18.1.2014  22:44

Wow, to bola jazda páni! Opäť na čele perfektný DiCaprio, ktorý posledné roky zreje ako kvalitné francúzske víno. Ťažko slovami popísať túto trojhodinovú jazdu, no jedno zaručene viem a to, že život Jordana Belfort bol riadny "nářez‎". Pre mňa jeden z naj filmov a radím ho veľmi vysoko v mojom rebríčku rovno vedľa Počiatku.. 95%

• 15.1.2014  21:35

Silný príbeh v ktorom doslova žiari Matthew McConaughey. Ron Woodroof bol naozaj bojovník a to čo dokázal je až neuveriteľné z 30 dňov si doslova vytvoril 7 rokov života.. Určite jedno z prekvapení minulého roka. Život je naozaj nevyspytateľný a nie vždy zdravý rozum vyhráva nad zákonom.. 85%

• 12.1.2014  16:58

Silné prekvapenie na čele s famóznym Markom, ktorý opäť nesklamal a aspoň pre mňa sa stáva zárukou kvalitného movie. Lone Survivor mi trošku pripomenul film podobnej tematiky Zero Dark Thirty, ktorý podobne ako aj tento radím veľmi vysoko u mňa. Už len samotná myšlienka, že je to založené na true story, dáva tomu vysokú hodnotu a samotné prevedenie je aspoň pre mňa ★★★★★ .. 85%

• 23.12.2013  09:13

Mnohí to tu odsudzujú a dosť zatracujú. Ja som to bral ako čistý "chill" s kvalitnými hercami na nedeľný večer a vyplatilo sa. Frajeri vo Vegas nám v trošku inom svetle ukazujú Vegas. Mnohí možno čakali niečo na spôsob Hangoveru, možno aj preto zostali sklamaní.. Pre mňa príjemná oddychovka (zopár vtípkov je naozaj TOP a človek ich zažije asi naozaj až vo veku 60+), ktorá je jemne ladená romantikou.. 80%

• 29.11.2013  22:30
    Legenda 17 (2013)

Pamätám si, že ako malý som mal ich samolepky nalepené na skrinke a tie mená mi moc toho nehovorili. Vďaka tomuto ruskému filmu som sa ale dostal do obrazu. Charlamov s Tarasovom boli legendárne postavy sovietskej zbornej a nebyť ich, kto vie ako by ten hokej v tej dobe vyzeral.. Legendárna výhra 3:7 na pôde domácich javorových listov, bola asi silná facka pre namyslených profíkov z NHL.. samotný film ponúka široký záber na Charlamova, ktorý to ani zďaleka nemal lahké a prešiel si naozaj kľukatou cestou. Zaujímavo vykresľuje aj Tarasova, ktorý bol možno svojím spôsobom podivýn, ale isto, iste úspešný tréner.. 90%

• 23.11.2013  09:36
    Insidious 2 (2013)

Škoda a to som sa tak tešil na pokračovanie Insidiousu. Je treba uznať, že prelínačka medzi 1-kou a 2-kou je zvládnutá skvele. Kto si pamätá priebeh jednotky a jednotlivé úseky je doslova v obraze a pekne mu to do seba zapadá. Bohužiaľ ale mne sa tam vytratil strach a celý film som márne čakal na niečo čo má "paralyzuje". Keď si spomeniem na jednotku a tu nabitú atmosféru, ktorá sa dala krájať, tak dvojka je predsa len slabší odvar toho. 70%

• 15.11.2013  22:39

Napriek tomuto slabému hodnoteniu, ktoré tu je (71%) som milo prekvapený. Tento severský počin stojí za prezretie a určite ponúkne zaujímavú "story", ktorá má čo ponúknuť. Mnohí to prirovnávajú k Mužom, ktorí nenávidia ženy. Určitá podobnosť tam je vidieť a najviac to človek cíti v tej "severskej" atmosfére, ktorá tu riadne vyžaruje.. 85%

• 8.11.2013  17:02

Priemerný sci-fi snímok, ktorý nič extra neponúkne. Už od úvodných minút bolo jasné, že tempo bude naozaj pomalé. Škoda, pretože vyzeralo to naozaj sľubne.. 60%

• 23.10.2013  20:39
    Rivalové (2013)

Neskutočná pochúťka pre každého fanúšika motoršportu. Kto vám bude sympatickejší, pedant a puntičkár Niki Lauda alebo burlivák a kúrevník James Hunt? Nech už je to jeden alebo druhý. Tento film vám ich ponúkne naozaj v plnej kráse. Bola to sezóna plná prekvapení, ktorú naozaj napíše najlepšie len sám osud. Pred Nikim klobúk dole, aj keď bol veľmi sebavedomý a dosť arogantný, ale to čo dokázal po tej havárii nemá slov.. Rád by som si pozrel aj film o mojom "favoritovi" Michaelovi Schumacherovi a verím, že by tiež mal čo ponúknuť.. 95%

• 17.10.2013  15:34
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Vo veľa prípadoch mi to pripomína Akta X, no aspoň prvá séria je pre mňa priemerná. Určite sa tu nájdu solídne časti, ale zatiaľ som mierne sklamaný. Prvá séria 70%

• 16.10.2013  23:04

Naozaj kvalita na čele s Georgom Clooneym, ktorý nehrá žiadneho lámača ženských sŕdc, ale presne naopak. Dokáže človek, ktorý neverí na lásku sa zaľúbiť? A ak áno, čo sa stane, ak si to konečne pripustí a zistí, že do nesprávnej "ženy"? Príbeh muža, ktorý mal naozaj hlavu v oblakoch a ktorý na záver utrúsil nezabudnuteľnú hlášku: " Väčšinu z nás doma uvítajú poskakujúci psi a pokrikujúce deti, naši partneri sa opýtajú ako sme sa mali a večer pôjdeme spať. Hviezdy pomalinky vychádzajú zo svojich denných skrýši a jedno s tých svetiel bude o niečo jasnejšie ako tie ostatné, bude to stroboskop na krídle môjho lietadla." 90%

• 12.10.2013  09:09

V jednom českom songu sa spieva: "kto sa bojí, nesmí do lese.." a presne o tomto by sa dalo hovoriť súvislosti aj s týmto filmom. Kto má naozaj strach a bojí sa, nemal by za žiadnu cenu pozerať tento film. Pre ten zvyšok je tu možno jeden z najlepších hororov za posledné roky. O tom, že atmosféra by sa tam dala krájať a celé to funguje je škoda písať, kto nevidel v plnej kráse a v skvelom ozvučení neuverí. Naopak opäť by som vyzdvihol dosť podstatnú vec a to, že The Conjuring je založený na skutočnej udalosti a to už je iná pesnička. Takže pozor na to, kto vás počas spánku ťahá za nohu.. 90%

• 28.9.2013  13:41
    Riddick (2013)

Fanúšikovia Riddicka môžu opäť jasať. Je späť v plnej kráse a nadväzuje na predošlé dva filmy. Trojka sa naozaj podobá jednotke ale má čo ponúknuť. Opäť skvelá akcia (hlavne úvodné prežitie v "divočine"), temnota, množstvo zaujímavých hlášok (Dopustil jsem se nejhoršího zločinu ze všech, nechal jsem se zcivilizovat.) a skvelý Vin Diesel.. 80%

• 25.9.2013  18:41

Posledný z tých letných Sci-Fi snímkov na ktorý som sa naozaj tešil. Koniec koncov, vždy keď sa na niečo tešíte tak sa to pokaká a After Earth je toho dôkazom. Či už Elysium alebo Oblivion ma naozaj zaujali tak After Earth presne opak, škoda mohol to byť fakt "náklad", ale.. Skvelý Will sa tu stráca a jeho syn mne dvakrát nechutí.. 50%

• 24.9.2013  14:21
    jOBS (2013)

Hm dlho som rozmýšľal aké hodnotenie dať Jobsovi v podaní Ashtona. Čakal som predsa len niečo viac podrobnejšie, niečo podobné Pirátom zo SiliconValley. Musím ale uznať, že napriek tomu je to kvalitný film, ktorý ma čo ponúknuť. Aj keď škoda, že celý film su viacmenej len útržky s jeho života. 75%

• 11.9.2013  14:16
    Kolonie (2013)

Vyzeralo to naozaj veľmi zaujímavo. No, žiaľ je to naozaj prepadák a nezachráni ho ani "Morfeus".. 40%

<< předchozí 1 2 3 4 6 7