Po zániku Země (2013)

Posledný z tých letných Sci-Fi snímkov na ktorý som sa naozaj tešil. Koniec koncov, vždy keď sa na niečo tešíte tak sa to pokaká a After Earth je toho dôkazom. Či už Elysium alebo Oblivion ma naozaj zaujali tak After Earth presne opak, škoda mohol to byť fakt "náklad", ale.. Skvelý Will sa tu stráca a jeho syn mne dvakrát nechutí.. 50%

jOBS (2013)

Hm dlho som rozmýšľal aké hodnotenie dať Jobsovi v podaní Ashtona. Čakal som predsa len niečo viac podrobnejšie, niečo podobné Pirátom zo SiliconValley. Musím ale uznať, že napriek tomu je to kvalitný film, ktorý ma čo ponúknuť. Aj keď škoda, že celý film su viacmenej len útržky s jeho života. 75%

Kolonie (2013)

Vyzeralo to naozaj veľmi zaujímavo. No, žiaľ je to naozaj prepadák a nezachráni ho ani "Morfeus".. 40%

Millerovi na tripu (2013)

TOP komedia za posledný rok. Už dlho, dlho som sa tak z chuti nezabavil. Táto story funguje naozaj perfektne a človek sa nepretržite točí v kolotoči zábavy, trefných hlášok a scén. A určite netreba zabudnúť na EPIC scénu z titulkov a.k.a. Victory Music 1:35 http://www.youtube.com/watch?v=L3q8rf0zNS0 pre mňa zaručených 90%

Podfukáři (2013)

Zaujímavá oddychovka v podaní "Abrakadabra". Svieža hra kúzelníkov s FBI, ktorá sa ani na chvíľu nezastaví a vy môžete len očakávať, aké eso opäť vytiahnú z rukáva. 75%

The Iceman (2012)

Presne podľa môjho vkusu. Pochúťka na čele so skvelým Icemanom Shannonom. Možno pôsobí tento film chladne, kruto ale aj o tom je život a našli sa aj takí borci, ktorí chceli žiť americký sen doslova. Trošku ma prekvapuje to hodnotenie na ČSFD, ale tak sto ľudí, sto chutí. Dve hodiny spanilej jazdy Icemana odkrýva čo to, s jeho života. Dozvedáme sa nie len o tom, že bol asi jeden z najlepších nájomných vrahov v USA a na svedomí ma asi viac ako 100 vrážd, ale aj tom, že sa snažil byť vzorným otcom rodiny a naozaj si zachoval ľadovú tvár v každej situácii.. 90%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Pacific Rim je pre mňa príjemné prekvapenie o ktorom som dlho, dlho nevedel. Niekto možno tam vidí súvis s Transformermi, s čím sa nedá nesúhlasiť, ale napriek tomu tento dvojhodinový snímok ponúka slušnú porciu akcie, efektov.. 80%

Pot a krev (2013)

Doslova pochúťka pre všetkých filmových fajnšmekrov. Ústedná trojica a.k.a. amatéri to divoko tiahne celým filmom a skvelo sa dopĺňa. Mark zvláda pozíciu lídra bravúrne a človeku sa až nechce veriť, že takéto niečo sa mohlo stať v reale, ale ako vieme najlepšie príbehy píše sám život.. 85%

Zlomené město (2013)

Na môj vkus na CSFD len prekvapivo 60%. Každopádne si tento počin na čele s Markom určite zaslúži viac. Kto sa vyžíva v zápletkách a detektívkach sa má na čo tešiť.. 75%

Zpátky ve hře (2012)

"Je to len hra".. s prichádzajúcim záverom sa objavuje množstvo trefných hlášok a predsa len príde k happyendu. Niekde som tu čítal, že film nemá chémiu a podobne, no ja by som povedal tomu presne opak. Toruble with the curve ma zaujalo, pravidlá baseballu mi absolútne nič nehovoria, no napriek tomu som si tento film dokázal vychutnať.. 80%