Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ten seriál sem nikdy nepochopila. Nikdy sem nevěděla přesně o co v něm de a nakonec v něm nejde asi o nic. Parta přechytralejch kluků v čele se sexy blondýnkou. No to je kombinace. Do toho přidejte pár okolních postav, pár vtipů, děj a máte dneska tak populární seriál TBBT! Ale seriál je to libovej a přesně ten tip, že můžu vidět za den deset dílů a furt se budu moct dívat dál. Klasika

Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Pro mě v tom bude prostě vždycky kopie Simpsonů a to ne moc zdařená. To, že se někdo pokusí nahradit originál to je v dnešní době docela normální, ale určitě nikdo nenahradí Simpsony. A ať si každej řiká co chce, je vidět a to v mnoha dílech co sem stěží zkoukla, že tvůrce dřív hodně koukal na žlutou rodinku. Nelíbí se mi to, vtipy mi přijdou natažený a ikdyž jde jen o kreslené postavy, každá z nich je mi nesympatická! Můj názor :)

Čarodějky (1998) (seriál)

Moje dětství. A ten seriál i přes negativní ohlas tady (což mě překvapilo) miluju! Můžu koukat na ty epizody dokola a vydržim u toho i den.

Upíří deníky (2009) (seriál)

No prostě ten seriál je pecka. Propadla sem mu jako např: Simpsnům, PLL, Misfits. Líbí se mi moderní děj a postavy taky.

V moci ďábla (2005)

Já mám a vždy asi budu mít pro tyhle druhy hororů slabost. Celkově je film bez chyby, aspoň tedy pro mě. Herci jsou skvělí a svoje role hrají na jedničku! Sám o sobě je film ještě strašidelnější, díky jeho založení na skutečné události. Tedy, klobouk dolů. Jeho německé zpracování ve filmu ,,Requiem" nemá zdaleka na tento americký snímek.

Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Ano chápu, pro mnohé vegetariány to bude seriál proti kterému je potřeba sepsat petice! Ale já jídlo miluju, taky je to na mě vidět :D a ten seriál sem si prostě hodně oblíbila. Adam je strašně příjemnej chlapík co miluje jídlo jako nic jinýho. Ano občas bych se zeblila z toho všeho co dokáže sníst. Já si dam v mekáči jednoho tastyho a mam dost na dva dny dopředu a on sní čtvrtku z desetikilového hambáče a druhej den může jíst dál. Líbí se mi, že je to takovej tv pořad jako ze Simpsonů. Zkrátka vypnete a jen koukáte na to dobré jídlo. Je to opravdu vymažmozek. Ale ráda na to koukam.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Upřímně nechápu jak může mít takovou bodovou hodnotu. Ten seriál sem moc nemusela od prvního dílu, ale časem se na to aspoň trošku dalo koukat. Ale vtipnost klesla pod bod mrazu a občas mě tam neskutečně vytáčeli charaktery byť jen kreslených postav! Ale jak řikám. Když byla hodně velká nuda, dalo se na to kouknout.

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Jasný. Na první díl to nemá ani zdaleka! A podle mě už ani kdyby byla trojka, tak by neměla! Mě se ten film ale líbil. Je to jako ze života. Líbí se mi to, jak se ze super holky dokáže během školní docházky stát kravka skoro giga rozměrů! Navíc tam hrajou docela dobrý herci, takže tim líp pro film. A celkově je děj dobrej. Ale jak řikám. Mean Girls 1 . to je prostě klasika!

Třináctka (2003)

Tenhle film je pro mě naprostou jedničkou! Ať už jde o herecké výkony, nebo o děj! Líbí se mi ta myšlenka hodit na plátno film, který ukazuje jak snadno se dá dnešní mládež zvrhnout ke zlýmu! To je fakt k zamyšlení! Navíc to musí být i tak strašně těžký pro rodiče, když vidíte, že vaše dítě najednou krade, spí s každym, pije a bere drogy. To asi neni nic lehkýho! Navíc je to super pojatý z toho pohledu, že jedna dívka (nebo parta) dokáže zkazit jinak dokonalé dítě. Tenhle film je fakt skvělej, a je jedině dobře, kdyby se vysílal všude na školách, aby děti viděly jak snadno se dá dopadnout v životě hodně blbě. Pro mě naprostá jednička!

S tebou mě baví svět (1982)

Jakože moc nemusim české filmy, tak tenhle je fakt super. Herci jsou super a ty děti? No prostě klobouk dolu jaký tady podávají výkony!