Cherrybomb (2009)

Ruper mě tady úplně překvapil! A Robert, je prostě herec o kterym sem nikdy nepochybovala! Hudba ve filmu je dokonalá a skvěle vystihuje každej moment z něj. Ale těch drog nebo vloupaček co bylo napsaný v popisu filmu sem se nějak extra moc nedočkala. Ale upřímně, ono je to jedno.

Slečna Drsňák (2000)

Možná je to hloupoučká komedie o tom jak se z mužatky a "alfasamice" stane sexy čičina, ale já ten film prostě žeru. Sandra je fakt super herečka a skvěle tuhle roli zahrála. A taky..., super náhled do Světa modelek/super pipin.!

Charlieho andílci (2000)

Klasika, která mě nikdy neomrzí. Super rvačky a holky na který se dá koukat, až na Cameron Diaz, která mě svojí hloupostí ve filmu fakt štve. Ale bohužel, scénář nikdy nezlomíte.

Dr. Dolittle 2 (2001)

Dobřeee... můj názor = super komedie. Skvělý hlášky a nevim jak vy, ale já Edieho Murphyho prostě žeru! Úžasně dabovanej Méďa Béďa Petrem Rychlým! Holt lidi už si libujou jenom ve sra*kách tipu Stmívání nebo horory sem tam a na talíř.

Juno (2007)

Ellen Page mě prostě NIKDY nepřestane udivovat a překvapovat tim jak dobře umí zahrát každou roli, která jí je dána. Fakt suprovej film. Jako ze života, opravdu třída!

Vyfič! (2009)

Super film. Super obsazení. Jedinej bod dolu za fakt nudný scény s herečkou Aliou Shawkat, já jí prostě nemusim...

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Já ten seriál prostě žeru! Sice jen do 2.série, protože mě fakt naštvalo vyšoupnutí R.Sheehana a pak ve 4. i Lauren S., ale i tak. Prostě 1-2 série = nezapomenutelná! Nejvíc hlášky, super efekty a narovinu, kdo by nechtěl aspoň jednu takovou schopnost. Já chci číst myšlenky :D

Sladký život na palubě (2008) (seriál)

Jedna hvězda za to, že občas jsou tam vtipné hlášky. Jinak strašný. Kam se podělo to, kdy dávali Mickey Mouse, Roofyho a tak dále. To byly úžasné disney seriály. Ale tohle?!

Dexter (2006) (seriál)

Jedním slovem BOMBA! Miluju ten seriál.

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Mě se ten seriál dá se říct líbí. Je to tip seriálu, který si zapnu, po náročném dni, abych trošku unikla od reality. Ale musím souhlasit s mnoha lidmi tady, že před lety vycházely z Walt Disney kultovní seriály, které se drží dodnes a jsou prostě klasika. Tohle na ně nemá ani zdaleka!