Sám doma (1990)

Nesmrtelná vánoční klasika!

Zlatý kompas (2007)

Tenhle film se mi líbil od prvního okamžiku co sem ho viděla v upoutávkách na youtube! Super herecké obsazení, skvělé efekty a hlavně úžasnej příběh. Nicole K., je opravdu vynikající herečka! Jediné co mě mrzelo, že nebyla dvojka. Nemuseli dávat do filmu otevřený konec, když pak nebylo pokračování :/

Marley a já (2008)

Myslim si, že slza ukápla skoro každýmu. Krásnej film a Jennifer mě jen přesvědčila (stejně jako ve filmu ,,Zkus mě rozesmát"), že oproti seriálu Přátelé, umí zahrát fakt super role! Palec nahoru. :)

Dr. House (2004) (seriál)

Nezapomenutelný hlášky! Super Hugh. Jediné co mě pak mrzelo byla série, kdy se rozpadl původní tým. To už pak nebylo ono.

Projekt X (2012)

Komu se ten film nemusí tak na něj nemusel čumět a moh ho třeba po deseti minutách přepnout. Je jedno co kdo píše. Tohle je prostě (ač se vám to líbí nebo ne), generace 21.st. v kostce. Takovou párty, áá už běžim! Nesměla by se ale konat u mě doma :D

Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu (2007)

Dá se na to koukat a to i díky super herečce E.Roberts. Ale jako děj nijak moc extra. A konec byl trošku mimo mísu, ale i tak. Dá se na to koukat ;)

Domácí mazlíček (2008)

Blbá holka, který všechno vychází. Nečekala sem ale, že se na to bude dát koukat a ejhle. Na odpočinek a vypnutí myšlenek fakt dobrý :)

Štěstí na dosah (2006)

Zrovna ten film sleduju. Po druhý v životě a dokázala bych ho vidět každej den. Je hodně inspirující a prostě je to ze života. Will Smith mě už nadobro přesvědčil, že je nadanej herec! Palec nahoru

Vegas, Baby! (2011)

3.sérii ani 4 si rozhodně stahovat nebudu. Každej je z Rudyho unešenej, ale mě pobavila jen hláška a to v úvodu seriálu o hovně v hajzlu. Ale tim to zkončilo. Postupně vyšoupli celej tým Misfits a zůstal jenom černoušek bubu (nejsem rasista), kterýho sem od 1.série nemusela. Jak si věčne olizoval rty, když se snažil hrát na baliče... vatáčka! Zkrátka vyšoupnutim těch hlavních komediantů, jako Nathan, Kelly nebo idiotsky přitroublího ,,Berryho" :D to total podělali!