Tři kamarádi a Jerry (1999) (seriál)

Super seriál. Až na posledních pár dílů, to už nebylo ono. Zkrátka potom mleli z posledního.

V/H/S/2 (2013)

Až na scénu s mimozemšťany to byla pecka. No a ještě kdyby to nakonec nezvorali s rádoby ,,Ďáblem" v sektě. Ale jinak to byl celkem fajn horor.

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Tak jo asi vybočím z rytmu. Ale tenhle seriál pro mě znamenal dětství. Zkrátka jsem ho milovala tak jako dnes. Pro mě je to stará klasika.

Addamsova rodina (1991)

Tohle je ,,hororová" klasika! Dřív se točily aspoň dobrý hororvý komedie. Dnes to stojí za prd....

Skins (2007) (seriál)

No tak tenhle seriál je pecka! Teda do 4 série. Pátá a dál už moc za nic nestojí. Ale prostě tohle je asi z nej seriálů co jsem kdy viděla. Pro mě nejlepší série a to na 100% - 3,4 :)

Deník princezny (2001)

Jako malá jsem ten film zbožňovala a vždycky jsem si přála být jako Mia. Aby mi rodiče taky řekli .. jsi z královské rodiny. Sice se tak nestalo, ale ten film zbožňuju dodnes. Anne je super herečka a film byl celkově sám o sobě zábavnej, plnej lásky a taky se mi líbilo prostředí San Franciska.

Domino (2005)

Ne moc holek je jako já. Nikomu se film nelíbil. Moc krve, střílení, žádná romantika. Nemůžu souhlasit! Film byl super. Keira odvedla skoro jako vždy dokonalou práci. Střílečky v tom filmu stojej za to a láska v něm je svym způsobem jinak zobrazená ale je tam! Konec mě potěšil. Sice nejsem na happy endingy, ale tenhle film mě vzal za srdce. V nejbližší době plánuju jeho další shlídnutí.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Naprostý drama. Aspoň pro mě. Líbilo se mi, že je film ze ,,starších" let. Jak se z nevinné holčičky dokáže vyklubat troska, šlapka (když to řeknu hnusně) a prostě spodina. Bylo v něm vše. Zábava, radost, láska ale i tragédie. Pro mě jeden z nejlepší ,,drogových" filmů.

Requiem za sen (2000)

Co víc dodat k filmu, který byl takhle obsazený s takovým příběhem a koncem. Snad jen to, že předčil i film pro mě dřív nejlepší ohledně závislostech ,,My děti ze stanice ZOO". Naprosto dokonalost tenhle film. Hudba v něm a kort ten soundtrack!

Na vlásku (2010)

Krásná hudební pohádka. Miluju tyhle animovaný filmy ve kterých je jak láska, tak i napětí, dobrodružství a kolikrát i katastrofa. Palec nahoru!