Inkoustové srdce (2008)

Já si zkrátka nemůžu pomoci, ale já mám pro tyhle fanasy filmy slabost! Možná jde i o super obsazení, ale celkově se mi příběh líbil, měl v sobě i napětí, šťastný konec. Zkrátka a dobře pro mě palec nahoru! :)

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Můžu na sto procent napsat, že tohle je jeden z nejlepších muzikálových filmů co jsem kdy viděla! Johnny Depp je také jednou z mých slabostí stejně jako Helena Bonham Carter! Zkrátka skvělé obsazení a ponurý děj, dělají ze Sweeneyho Todda super noční film!

Netvor (2011)

Na sto procent hodnocení to nemá ani zdaleka, ale i přesto sem se u filmu nenudila a bavil mě. Postavy jsou sympatické a M.K.Olsen je zkrátka krásná herečka, na kterou je jedna radost se dívat! Film měl pointu, příběh a krásný závěr!

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006) odpad!

Nikdy bych nevěřila, že mě film respektive horo bude takhle vytáčet! Tolik možností zabít je najednou a nic. Totální kravina a další horor, který mě pomalu usvědčuje ve vypatlanosti američanů. Bože moja, ten film spálit, vyhodit, zakázat!

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Miluju nejít s davem :-P Tahle telenovela se mi líbila, pravda ke konci už moc zdlouhavá a bylo vidět, že už neví čím ty díly zaplnit, takže se z toho stala klasická telenovelská detektivka. Ale jinak se mi příběh líbil, postavy mi byli zčásti sympatické až na pár výjimek. Celkově je to pro mě jedna z vydařenejších telenovel (ikdyž sám o sobě seriál se do ní neřadí). Určitě bych se na to koukla znova a přežila všechny díly.:)

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Nejlepší seriál ze ,,staré" školy! Pro mě jedna z nejdokonalejších rodin.

Co je Andy? (2001) (seriál)

Ten seriál sem měla celkem ráda. Někdy teda hrozná nuda, ale určitě se na to dalo koukat.

W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Jedno plus jen za to, že to byly Witch. Jinak totální katastrofa! Nechápu proč to nenechali jen u komiksu! Tohle bylo pro moje dětství fakt zklamání, když se k tomu vracím po letech.