Gattaca (1997)

No, tak tenhle film vážně nenadchl. Oba herci, Hawke i Law, předvedli opravdu dobrý výkon, ale... celková poutavost je prostě hodně špatná. Nic jsem od toho nečekal, ale taky jsem nic nezískal. Bída.

Pí a jeho život (2012)

Pěkně líbivě natočeno (co se týče efektů, kamery,..), ale očekávání či především samotný potenciál filmu naplněn určitě nebyl. Otázka náboženství hooodně komplikuje celkový dojem a samotné zakončení filmu se snad nehodí ani moc komentovat. Škoda. [souhlasím s Galadriel]

Strážci Galaxie (2014)

Spousta efektů, světel, výbuchů, masek a dalších velkolepých věcí, které většinou dávají základ dobrému filmu. V tomto případě se však neujali. Film je celkově bez nějakého většího nápadu a pozornost diváka tak hodně utíká. Možná posledních 10 minut je vážně dobrých, ale.. to je málo. Dokonce jsem se několikrát přistihl, že jsem se koukal, kolik zbývá dokonce. Bohužel! Poslední kapkou je dabing, kde termín jako "to si děláš kozy" je užit hned v několika případech. Takovéto výrazy prostě do filmu nepatří, a obzvláště do sci-fi ne! Je to děs! Doufám, že pokračování bude lepší, ještě tomu dám šanci. Ale jednička je pro mě zklamáním. [souhlas s uživatelem Isherwood].

Ant-Man (2015)

Překvapivě to nebyl trapas, jaký jsem předpokládal. Naopak, celkem dobrý příběh s myšlenkou sice komiksově nereálnou, ale nápaditou a navíc... ani zpracování nebylo nikterak nudné.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Neříkám, že je to nějaký neuvěřitelný film, ale tak strašně nízké hodnocení je snad pro nějaké blafy typu Taxi 3 či Batman a Robin. Proberte se, vážení. Tohle si absolutně tenhle snímek nezaslouží !!

Tenká červená linie (1998)

Propojení filozofického uvažování, duchovna a tvrdých válečných akcí prostě nejde skloubit. Kdekdo tu píše, že to bylo moc dlouhé, ale to si nemyslim. Je pravda, že ke konci už to trochu nudilo, ale nebylo tomu tak pro délku filmu, jako spíš pro duchaplnou náplň posledních 30-40 minut. Jinak ale super film, který určitě stojí zato zhlédnout.

Ondine (2009)

Možná i skvělá hudba a dobrý konec dopomohli k takovému hodnocení, ale... celkový dojem je celkový dojem.

Posel (1971)

Kdysi možná dobrý film, pro nové generace (filmů a lidí) však už jen vleklý dokument o rozmarném stylu života pánů.