• Krátkometrážní

Garfield ve filmu (2004)

S prvním dílem nemám problém, je to pro děcka a uvolňovačka pro celou rodinu. Nic extra, ale garfield je udělaný suprově. Dvojka už je hodně špatná.

Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)

Jde vidět, že pan Oshi si zamanul 3D animaci, které téměř převládla nad tou klasickou, což já neberu jako negativum. Je to spoustu pěkných obrázků, ale žádná akce a hlavně přehršel keců, keců a keců, které mě absolutně míjely a já jsem chvílema vůbec nevěděl o čem je řeč a dost se nudil. První díl u mě jasně vede, jak po příběhové, tak po akční stránce. Za obrázky se u takovýchto filmů 5* nedává.

Gopher Broke (2004)

Tak tohle je pěkně vypečené. Takový bulet time na kravý prdel jsem ještě neviděl :-D

Hellboy (2004)

Dobré pojetí, dobrá akce, jen ty příšerky trapné bych změnil! S komixem to ale fakt nic nemá, i když ani dvojka ne, tak co.

Hledání Země Nezemě (2004)

Pěkný romantický příběh podle skutečné události. Zdejšímu hodnocení se nedivím, ale mě tenhle vcelku příjemný snímek neoslovil natolik, abych dal vyšší hodnocení. Na mě to bylo asi až moc romantické a zasněné. Ovšem herci skvělí, i ti nejmenší.

Hotel Rwanda (2004)

Velmi silný a dojemný příběh o afrických problémech podložený skutečností. Příběh vyprávějící totální ztroskotání systému OSN a důraz na to, jak je Americe, Francii a Belgii nějaká Afrika u prdele. Příběh který ve Vás evokuje zamyšlení nad dnešní situací a o tom, že i jeden manager hotelu dokáže udělat velké věci a zachránit spoustu lidských životů.

Howlův kráčející hrad (2004)

Je to velice pěkné! Asi se mi to líbilo víc jak cesta do fantazie, líp se mě na to dívalo. Bylo to hodně chytlavé. Jenom ten konec mi přišel možná až moc dojemný, a asi jsem úplně přesně nepochopil o co v tom filmu šlo :) Ale i tak podívaná suprovní! Miyazakai je prostě king v japonském anime :)

In the Rough (2004)

Výborný pravěký kraťas. Příběh ze života :-).

Já, robot (2004)

Will Smith v jednom ze svých nejlepších filmů! Tohle je akční pecka, která má výborný a velice napínavý scénář se skvělýma efektama a hereckýma výkonama. Tomuhle filmu nemám co vytknout, užil jsem si ho naplno! Výborná režisérská práce Alexe Proyase.

Kostka 0 (2004)

Musím se přiznat, že mě celkem překvapuje takhle vysoké hodnocení. Čekal jsem tak 30% max. Tenhle film neměl vzniknou, je to hloupé, nepromyšlené, nudné a jediné co tomu trošku zvedlo dívatelnost byl ten jaryn bez oka, co přišel udělat dole pořádek. Celé to působilo jako nějaká špatná parodie. Baba co se probere v kostce po jakési velmi špatně natočené vzpomínce a hned je nejchytřejší na světe bez trošky strachu, naprostá tupost a když už chtěli navázat před jedničku, tak měli týpka na konci aspoň vyholit! Navíc je tenhle film můj vítěz zlaté maliny za hudbu, horší soundtrack jsem v životě neslyšel! Hraje zde snad všechno, od westernu po elektro! Jedna hvězda je jenom za toho bezokatého idiota.