• Krátkometrážní

František je děvkař (2008)

Žereš šušně pičo... Piča? Řekl jste piča? Tak tenhle fór mě uzemnil do asi 20 minutového smíchového kolapsu. Jenom díky této hlášce davám 3*.

Zakázané království (2008)

Já jsem dostal krapet neco jiného než jsem čekal, ale bavil jsem se dobře. Příjemný fantasy snímek, u kterého nemusíte nic složitě řešit. Je to přímočaré a jednoduché, ale zábavné a to mě v tu chvíli sedlo, takže 4*. Každopádně Jackie je prostě blázen, který baví snad v každé roli.

23 (2007)

Tento film není zdaleka tak zlý, aby měl tak nízké hodnocení. Nechápu, co se všem nelíbí, podle mě je to velice povedený film. Scénář je dobrý, není nejlepší, ale je dobrý. Režie je taky skvělá a Jimovi tato poloha velmi sedí. Přál bych mu víc filmů, kde by mohl uplatnit svůj herecký um i v pořádném thrilleru, či akčním filmu, protože on umí zahrát všechno.

96 hodin (2008)

Příběh jednoduchý? Ano, ale jak podaný! Je tam možná krapet toho Bourneovství, ale Liam Neeson je ve skvělé formě a perfektně zahrál taťku, co si jde pro svoje zlatíčko a přitom rozsekat pár sráčů co ji unesli! Rýchlé a úderné! Nejadrenalinovější adrenalinová pecka posledních let. Pierre Morel jde po okrsku 13 ještě víš.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Bože, pane Toro, co jste to zas natočil! Začátek mě dostal na prdel, velice dobrý náběh s elfem a pak se to totálně utopí v příšerkách jak z Fantagiry, některé efekty snad až hodné braku, temnota ta tam a konec, jakési zlaté kule to pohřbyly na dobro. Tento díl mě moc zklamal. Jednička vede. A když se tak mrknu na komix a na film, tak film je pro děcka :) Temný remake, hned!

Tropická bouře (2008)

Předražená komedie. Každopádně výsledek perfektní. Downey jako černoch naprostá bomba:)

Street Kings (2008)

Keanu mě zase dostal v naprosto nekompromisní roli poldy! Příběh perfektně vystavěný, akční, napjatý a konec perfektně překvapivý. Chválím také Foresta Whitakera za roli zkorumpovaného fízla. Pro mě jeden z nejlepších filmů roku!

Pokrevní bratři (1999)

Neuvěřitelný a zároveň úžasný Willem Dafoe!! Absolutně pro mě neznámý film od kterého jsem dostal plnou nálož!

10 000 př. n. l. (2008)

Bezkonkurenčně nejhorší Emmerich, tohle bylo prostě už moc přitahlé za vlasy a vyšperkované naprostýma kravinama! A co húř, 10 000 př. n. l.? Emmerichu neblbni...první si zjisti jak to tehdá vypadalo a pak toč!

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Nezklamal! Já jsem dostal přesně to, co jsem očekával. Tudíž všechny kvality předešlých Rambáren a bezostišný masakr, který není pro malé děti. Jenom ta stopáž mohla být krapet delší a závěrečná bitka taktéž.