• Krátkometrážní

Ostrov (2005)

Pěkný zářez od Baye, konečně vynechal perverznosti a rázem to vypadá jinak. Film má vážný námět, akční scény, dobrý soundtrack, pěknou Scarlett a neskrotnou kameru od Baye:) Moc se mě to líbilo.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Řekl bych, že Black Hawk Down je můj nejoblíbenější válečný film. Obecně mám velmi rád tenhle žánr a s Vojínem Ryanem je tohle to nejlepší z žánru. Skvělý mladíček Josh Hartnett a samozřejmě pardál Ridley Scott za kamerou, který natočil jeden ze svých osudových filmů. Takouvou atmosféru, jaká panuje tu, je velmi těžké popsat, protože to nejde, to se musí vidět. Adrenalinovka se vším všudy.

xXx: Nová dimenze (2005)

Bullshit! Tohle bylo oprvadu moc špatné! Ice Cubovi nevěřím tvrďáka ani ve vteřině filmu, spíš je trapák :) a to auto jezdící po kolejích, uf, to bylo příliš!!

Okrsek 49 (2004)

Nejlepší drama o hasičích co jsem kdy viděl, nemám s ním žádný problém. Phoenix s Travoltou jsou sehraní a jde jim to na výbornou :)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kultovka? OK, nebudu to nikomu vyvracet, něco na tom možná bude, ale pro mě to kultovka neni:). S Gaunerama je tohle Tarantinův nejlepší počin, herecké výkony super a zbytek nemusím asi zmiňovat.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Po x letech výborný film o pirátech, teda hlavně o jednom, který je bombastický. Ano mluvím o Johny Deppovi, a jeho výborném výkonu. A prostě celé je to nice :)

Sin City - město hříchu (2005)

Nejlepší komixovka, která zatím spatřila světlo světa! Není co vytknout, prostě není:)

Údolí stínů (2002)

Tohle vůbec není tak špatný válečný film, jak tu někteří tvrdí. Mel hraje výborně, příběh je taky dobrý a jelikož mám válečné filmy hodně rád a navíc v nich jde vždy o něco vážného, co stojí za zmíňku, tak nemůžu dát méně než 4*. Je tam prostě všechno, akce, drama, city apod.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Hrozné a ostudné! Jak může někdo tak posrat celý film a udělat ostudu této kultovní hře?! Oproti jedničce pád do tmy.