• Krátkometrážní

Mortal Kombat (2021)

Koment dodam az to rozdycham :D.. ale husinu jsem nemel v kině od Transformers!

Ztracená kulka (2020)

Takové francouzské Rychle a Zběsile, hezky oldschoolové a dravé a i přes hafo drobností to baví celou stopáž. Navíc Lino je totální sympaťák. Za málo peněz hodně muziky. 3.5* nadhodnotim na 4*

Nikdo (2021)

Naprosto skvělá chuťovečka. Jednoduché, přímočaré, dravé a cool jak sviňa!

Rytíři spravedlnosti (2020)

Výborně napsané! Jak charaktery tak samotný příběh, který se z počátku může zdát klišoidním, ale je to se solidním zvratem. Celé to pak taky hezky funguju po emoční a hodnotové stránce. Spokojenost!

Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla & Kong vs. Pacific Rim. Těšil jsem se na to a zároveň jsem nečekal nic víc než akční nářez... Akční nářez jsem dostal a je to chuťovka každým coulem! Efekty, bitky a hudba je špička v oboru a patří jasně do kina. Jenže to, co se odehrává ve scénáři je fakt hrozně špatné a to tak, že scénaristicky nejslabší ze všech Kongů a Godzill dohromady. Na logiku jsem nečekal, takže tu nehodnotím, ale i jakákoliv práce s časem vůbec nefunguje a to tak, že jakože vůbec a celá cesta do středu Země nemá smysl.. ahhh :(. Emočně funguje jen Kong s holkou a Godzilla na konci. Lidi vůbec.. 3* jen za tu kur*a akční nálož a neonové jatka v Hong Kongu. Potenciál byl a nechápu proč to muselo skončit takhle.

Týpci a zbraně (2016)

Rád bych to viděl hlubší i z Hillovi strany, ale každopadně neskutečný příběh.. nechápu jak to vůbec celé dali

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Mega cipovina, ale s výborným Wesley Snipsem, ten si to ukradl pro sebe!

Mulan (2020)

Ono to ale vůbec neni tak špatné jak by se z hodnocení mohlo zdát! Mulan je hezké fantasy se solidní akcí. Takový klasický nenáročný Disney. Neni to převratné a velkolepé jak se avizovalo, taky by si to zasloužilo jít víc do hloubky, ale rozhodně to má na víc než 56%. Proto taky pálím 4*. No a Yifei Liu je boží :)