Skrytá identita (2006)

Jak já měl nahnáno, bože, jak já měl nahnáno, že scénárista ten konec vyšle do astrálních sraček a já budu tak nasranej, že si v rámci uspokojení rituálně uříznu nohu a narvu si jí do prdele. No, dobrý.. nestalo se. EDIT: Ahá, tak ono se jedná o remake nějaký hongcockský zoufalosti. Tak tady halt ani nebylo co zkurvit.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Novotný je příjemnej moderátor, kterej zbytečně nestrhává pozornost na sebe. Nehledě na to, že je fajn, že se jedná o neokoukanej obličej.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Nepamatuju, že bych byl někdy takhle nadšenej z pilotu. Tohle má všechno a vzhledem k tomu, že se v tomhle prostředí pohybuju dost často, tak musim potvrdit, že to neskutečně sedí. :) EDIT: Neskutečný, jak z tak nadějnýho seriálu se stane taková sračka a jak Štáfkovi naroste sebevědomí.

Room (2015)

Paňmáma má naprosto dokonalou pamět, protože pamatovat si po sedmi letech rozměry pickupu, no, to je skutečně něco. A mít z prdele štěstí, že jej Fritzl furt má, no, to je skutečně něco. Nezajímavé a debilní komentáře: Matty

Království (2013) (seriál) odpad!

Typičo, tak tohle je patetičtější jak profil KevSpy.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Neni pravda, že díly bez Čecha stály za starou Blažkovou. Díly s Martinem Preissem byly taky na vysoké úrovni a i přesto, že jeho otce bych prdelí napíchl na kůl a mačetou mu vyřízl intestinum crassum, tak je musím hodnotit jako koukatelné.

Vražedná stěna (2008)

Proč proboha musí tak napínavej a slavnej příběh kurvit ta nehezká paní? Chlapci němečtí byli kurva dobří, ale klasicky jim jejich cestu za slávou zhatili untermensch rakouští. Sígl hraj a hodně zdaru do dalších hor... teda do dalších, no nic.

Šílenství (1994)

Nemam Carpentera rád, vždycky se z něj málem poseru. Nicméně na Carpentera by se měl někdo hodně rychle podívat, protože to je regulérně nemocnej magor. Plus by mě teda nikdy nenapadlo, že budu někdy považovat Sama Neilla za herce. Jdu si dát neurol, tohle jen tak nevstřebam.