Dunkerk (2017)

Ten soundtrack by vypálil díru do duše, neskutečný ostřebodavý zvuk.

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad) odpad!

Poslušný servilní Vořech vyskral každé hovínko z prdele svého Páníčka. Obecenstvo skládající se z největšího odpadu, který v téhle republice žije. Zeman možná dobře mluví, ale je to zákeřná neférová svině. Kdo volí tuhle otylou zrůdu, tak by se měl rituálně nechat střelit pistolí na prasata.

Cesta na Hrad (2018) (pořad)

Tmavý pán a mrtvý pán.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Doprdele, to je kurevská klasika. Klasika mého dětství. Ano, měl jsem podobné dětství jako Jamaal, Lee Harvey a Shawtey junior a i ze mě je naprosto geniální osoba. Díky.

Gimme Shelter (1970)

Hezkej záznam, i když bych řekl, že vzhledem k Richardsovým slovům o ''pohodičce'' je to vykreslený hodně mírně, protože ono slavné zabití v sebeobraně nastalo právě při koncertu Stonů. Jagger se to snažil uklidnit, zatímco Richards furt něco pořvával o fookin cunts, což mi nepřijde zrovna zodpovědný, ale což, žejo, on žádnou odpovědnost necítil.

Poslední Mohykán (1992)

Přemýšlim, jestli existuje film s ikoničtější hudbou. A řekl bych že ne.

21 gramů (2003)

Nevim, nevim, zda to nebude přehánění, ale Beniciovo herectví v tomhle filmu je snad to nejlepší, který jsem kdy viděl. EDIT: Hehe, takže definice aktivního blbečka J*A*S*M, kterej je schopnej za prvních devět červencových dnů ohodnotit (nepochybuji o pečlivém zhlednutí) 31 filmů, je schopna říct, že se jedná o chladné zpracování. Hehe, chladný jsou maximálně tak zaschlý chcanky na tvejch ubohejch pokusech o horory. Tihle samozvaní experti a unylí milovníci teátrů mě vždycky pobaví. Chladný, chladný.. achjo. Jinak již klasicky - naprosto kreténský komentář: Matty