Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Nojo, je to pěkný, informačně přeplněný, ale ty intantilní animace bych nevydržel už ani minutu navíc. Snad i kdyby Bohdalová žužlala mojí předkožku, tak bych se cítil líp.

Na plac! (2013) (pořad) odpad!

Jééé, jsem došel namrdanej domů a omylem zapl tuhle velemrdku. Krásná a očividně šikovná holka (to usuzuju z toho, ž jediná byla schopná se naučit víc jak dvě repliky a nepotřebovala nápovědu) snad dostane do budoucna někde šanci. A když ne, tak jí nabídnu post sekretářky s pravidelnou dávkou dickslapů. Zbytek ansámblu tragickej a zralej na lowkick do hlavy.

Český slavík Mattoni 2015 (2015) (pořad) odpad!

Dno. Totální dno. Veškerej odpad, co je možné na český scéně najít, na jednom pódiu. Ortel, Slza, Olympic, Kabát, ATMO Music, Jirka Král (sic!), Klus, Vondráčková a bohužel další. Českej národ jinak ukázal svou velikost a společenskou vyspělost tím, jak vysoko dokázal umístit bandu latentních nacíků. Plastickej pořad plnej mrdky. Gott in memoriam, sladké.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

PAPÍRNA na scéně. :)) Jinak je to zatím a bohužel tužka. Přišlo mi to děsně dětský, umělý, nereálný. Dávam tomu šanci, ne jak místní moulové, kteří už hážou odpady a hvězdy. Dotčení Plzeňáci, znalci této západočeské metropole, povězte mi, kde se kurva odehrávala ta poslední scéna? Protože to vojenská nebyla. :/¨EDIT: Na druhym a třetím dílu byl znát velkej pokrok a je děsná škoda, že ten první úlet se vůbec odvysílal, protože by to jinak mělo úplně jiný hodnocení a sledovanost.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Až nepochopitelně debilní záležitost. Youtubering je opravdu diagnoza.

RYTMUS sídliskový sen (2015)

Intelechtuální, Bacha poslouchající, elita, se tu sešla, trochu si zablunkala, rozházela pár odpadů a polechtala si EGO tím, že odsoudila primitivní negerskou hudbu a jakéhosi nezajímavého poloroma. Když vidim profily takových velikánů jako je Deryll, biergof atd., tak je mi jasné, že místní honimíři přes svou umělou aroganci nedokážou skousknout to, že někdo, kdo dělá hudbu (bez uvozovek, moulové), která jim nevoní, tak tu hudbu dělá úspěšně a absolutně ovládá trh. Holt, chlapci, musíte pochopit ten FAKT, že tady Rytmusek je nejen o několik levlů hudebně vyspělejší interpret než polovina těch wannabe posthardcorovejch mrdek, co posloucháte, ale taky hlavně poslouchanější.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Rady ptáka Čůráka, ehm, Gondíka, teda Loskutáka.. viděno teď po letech a opravdu žasnu nad tou, mnou nepopsatelnou, afektovaností a zároveň neskutečnou unylostí, kterou je přímo prošpikován tenhle kutilskej svatej grál.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Pekelně frustrující.