Jedna mezi oči (2012)

Tenhle film nemá nic, co byste už jinde neviděli. Sly už sám nedokáže utáhnout podobný typ filmů. Průměrná režie Waltera Hilla tomu plusové body taky rozhodně nepřidá...2*

Konečná (2013)

Zestárlý Arnold v roli nekompromisního šerifa městečka Sommerton likviduje s pomocí spoluobčanů drogový kartel a diváka to baví. Proč? No protože je to starej dobrej Arnie. Povedený comeback mého oblíbeného akčního hrdiny.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Vcelku slušný slasher se vším co k němu patří, co mi vadilo, byl samotný závěr. Potěšila ale postava mariňáka s tuhým kořínkem, která závěr docela táhla. I tak to ale na víc než 2 hvězdy nestačí.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

V momentě, kdy hlavní hrdinka pomáhá Leatherfacovi jsem si řikal, že je někde chyba....Chyba byla pouštět tenhle paskvil.

Kontraband (1998)

I Van Damme si zkusil buddy komedii v režii Harka Tsuie. Moc slavně to nedopadlo. Bojové scény nejsou špatné, ale je jich málo, za zmíňku stojí úvodní závod a závěrečné zúčtování. Schneider mi v roli nezaujal, a tak potěší pouze účast Paula Sorvina. Jinak šeď. 2*

Pavoučí teror (2002)

Tohle bylo vtipné a ti pavouci byli aspoň velcí. 3*

Mission: Impossible II (2000)

Z Ethana Hunta se ve druhém díle stal neporazitelný stroj na zabíjení. Film má mezery ve scénaři a nezachrání to ani Cruise. Závěrečná bitka mi přišla hrozně natahovaná. Režie Johna Woo se mi líbila v Živém terči, v Operaci Zlomený Šíp i v Kód Navajo, ale tohle mi moc nesedlo.

Případ Pelikán (1993)

I přes svou dlouhou stopáž kvalitní politický thriller, který má zejména v první půlce skvělý drajv. Druhá půle mi přišla o něco horší a konec mi přišel až moc popcornový, proto "jen" 3*.

Timecop (1994)

Zajímavý náměť, z kterého šlo možná vytěžit víc, kdyby Hyams nebyl takový béčkař. Mě osobně se Timecop líbil a myslím si, že je to vcelku zábavná Van Dammovka. 3*

Jeden a půl policajta (1993)

Malej černoch je svědkem vraždy a pomáhá při vyšetřování Burtu Reynoldsovi, který hraje typickou postavu tvrdého poldy. Nic originálního v tom nehledejte. Burt Reynolds chtěl napodobit úspěch Kindergarten cop, což se mu bohužel příliš nepovedlo. 2*