Tajemství loňského léta (1997)

Jeden z řady slasherů, kde není tolik vražd, ale zase film oplývá docela inteligentním scénářem a dobrým obsazením. Náběh na druhý díl se dal úplně jasně předvídat...Přesto ale 3*.

U-Turn (1997)

Bobby Cooper je lehkovážný blb co dluží nesprávným lidem a ještě k tomu je věčný smolař. Má tu smůlu, že vjede do městečka Superior, kde neni snad jediná postava normální člověk. Billy Bob Thorntona ani Jona Voighta bych nepoznal. Film má velmi kvalitní obsazení a scénář taky není špatný, k pěti hvězdám tomu ale chybí tah na branku. Nicméně ten konec to vylepšil. Takže 4*

Pravdivé lži (1994)

Akční spektátl - aneb už třetí spolupráce Camerona s Arniem. I tentokrát tu máme kvalitní scénář, technicky výborně natočené akční scény a zajímavé zapojení vedlejší dějové linie do příběhu (rodina). Arnold ve stíhačce pobaví asi každého jeho fandu.:D 4 hvězdy.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Hezky natočený pohled do života chudých a nevzdělaných dětí, se kterými to Michelle Pfeiffer myslí jako jediná dobře...Americké školství tu ustupuje do pozadí, protože hlavní hrdinka používá velmi netradiční učitelské metody...Zajímavé drama. 4*

Rychlý jako blesk (1992)

Dwight H. Little tyhle akčňáky prostě uměl, což potvrzuje jak tenhle film, tak i Muž s cejchem smrti...Brandon Lee zvládal bojové scény velmi dobře a je škoda, jaký ho potkal osud. 3*

Apollo 13 (1995)

Technická fámoznost od Rona Howarda, který nám tu servíruje osud posádky Apolla 13, která se potácela od jednoho problému ke druhému...Celý film si dokáže film získat divákovu pozornost a samotný závěr je plný napětí. Zároveň bych chtěl vyzdvihnout herecké výkony všech hlavních protagonistů. Ústřední melodie Jamese Hornera k filmu perfektně ladila. 4*

Vyjednavač (1998)

Thriller s pořádnou dávkou napětí a s kvalitním scénářem, který sice obsahuje několik klišé, ale jinak jde o velmi zdařilý počin. Perfektní výkony obou hlavních protagonistů to jen potvrzují. Jen škoda, že David Morse nedostal více prostoru. I tak ale čtyři hvězdy.

Náhlá smrt (1995)

Tenhle film působí jako vykrádačka Smrtonostné pasti nebo Přepadení v Pacifiku. Celý film se odehrává během finále Stanleyova poháru mezi Pittsburgem a Chicagem...Powers Boothe hraje záporáka dobře, ale film nudí díky nevýraznému scénáři. Van Damme tu likviduje teroristy vylepšováky alá MacGyver, a tak jediné zajímavé je, když jde Jean Claude chytat za Pittsburgh.:D 2*

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Jednička mi nepřišla tak hrozná, ale u dvojky mi vyloženě vadila ta chaotická kamera a hlavně příběh přes kopírák jako v jedničce...některé postavy byly fakt zajímavé, ale nebyl využit jejich potenciál. Místo toho jsme svědky "šokujících" momentů jako je smrt batolete nebo nesmrtelnosti bloncky z jedničky. Pitva monstra a následný únik fekálií a spermatu mi přišel jako velká demenťárna a nezachrání to ani rozkládající se babička..odpad

Vejška (2014)

Fuck yeah!! O třídu lepší než Gympl, je to nemorální, Mádl je strašně cynickej parchant a Kraus je jako vlivnej podnikatel fakt přesvědčivej. Hlavní prvky filmu jsou - prachy, píchání, chlastání, hulení, fetování a sprejování. Prostě film pro dnešní mladší generace. Myslim si, že se to bude líbit všem od 13 do 30 let. Zároveň musím vyzdvihnout perfektní beaty ve filmu od M. Trafika. 4*