Město andělů (1998)

Dojemný a zároveň takový netradiční romantický film o jednom anděli, který se rozhodne ztratit svojí věčnost kvůli lásce...Krásný hudební doprodovod tomu dává takový dojemný tón. Závěr je nečekaný, tedy alespoň pro mě byl...4*

Temný rytíř (2008)

Než jsem viděl The Dark Knight Rises, myslel jsem že tenhle díl bude nejlepší ze série filmů o Batmanovi. Ať už parádně napsaným scénářem nebo hereckým výkonem Ledgera jako Jokera. A zapojení další postavy do příběhu v podobě Harveyho Denta se scénáristům opravdu vydařilo. 5*

Temný rytíř povstal (2012)

Měním svojí top 10. Myslel jsem, že vrchol série je The Dark Knight, ale spletl jsem se. Nolan přišel s tímhle famózním zakončením série. To postupné budování napětí a atmosféry, kdy autoři filmu divákovi naznačují, že se schyluje k něčemu velkému je zvládnuto bravurně. Bane je tu ďábelskej magor (ještě víc než v komiksu) a sledovat jeho převrat a izolaci Gothamu je něco neskutečného. Nikdy jsem ani v komiksu neviděl, aby někdo takhle zničil a potupil Batmana, který byl zlomen na hodně dlouhou dobu. Způsob jeho povstání byl sice trochu nadsazen, ale diváci to tvůrcům žerou. Hvězdně obsazený akční velkofilm o tom, že zlomit Gotham je možná lehčí než se zdá a že to vlastně málem vyšlo. Potěšil i podstatný odkaz na první díl této trilogie v podobě Liama Neesona. 5*

Paranormal Activity 4 (2012)

Recyklace pokračuje, a tak sledujeme další díl téhle série, která tentokrát nesází na kamery umístěné v domě, ale na jakousi synchronizaci web kamer v notebookách umístěných po domě. Scénáristé si pomohli klukem z druhého dílu....a ten závěr..plná ulice démonů..Ne. 1* za tu blonďatou holku.

Velký (1988)

Pohodová rodinná komedie s 80's feelingem. Z Hankse se stane třicátník, ale s myslí dvanáctiletého dítěte...závěr ač je trochu dojemný určitě potěší. Snímek obsahuje dvě písničky od Billyho Idola a to "Rebel Yell" a "Hot in The City", což mi udělalo velkou radost. 4*

Muži v černém 3 (2012)

Jednička byla výborná sci-fi komedie, dvojka doplatila na syndrom druhého dílu a trojka? Ta je opět famózní. Agenti J a K jsou opět spolu a scénář chytře počítal s tím, že T.L. Jones už není nejmladší a použil ho tedy co nejméně. Agent J se nám tedy vrací do minulosti, aby zabránil mimozemské invazi. 4*

Starsky & Hutch (2004)

Zdařilá buddy komedie s retro nádechem na motivy známého seriálu Starsky & Hutch. Sympatická ústřední dvojice, vydařený soundtrack a docela dost známých tváří ve vedlejších rolích. To auto je fakt boží. Potěšila mě i závěrečná scéna s původními představiteli. 4*

Souboj Titánů (2010)

Bohapustá vykrádačka původních titánů obohacená digitálními efekty. To z filmu činí blockbuster, který je zvenčí úchvatný a přitom obsahově prázdný. 2*

Hněv Titánů (2012)

Božské války se vracejí a spolu s nimi i velký rozpočet. Kladem filmu jsou bezesportu efekty...závěrečná bitva je opravdu pěkná. Rosamund Pike je určitě taky kladem filmu. Záporů to má mnohem více, ať už chvilkami dementní scénář nebo zbytečnost postav Andromedy, Argenora či Hefaista...myslím si, že nejlépe to vystihl uživatel J*A*S*M. :D 2*

Vždycky zvítězit (1980)

Philo boxuje, orangutan Clyde baví diváky...úsměvná komedie s venkovským nádechem. 3*