Orphan (2009)

Ačkoliv nejsem fanouškem hororů, tak tohle mě dostalo. Krásně stupňované napětí, které mířilo až do velkého finále. Poťěší a malá role Českého herce. Neskutečný zážizek tento film a můžu ho hrdě zařadit do jednoho z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl. Přesně takhle si představuju horory, žádný extra krváky, ale prostě mrazivá atmosféra od začátku až do konce a parádní konec. Isabelle Fuhrman má podlě mě před sebou slibnou kariéru, alespoň v tomhle filmu zazářila na 1*. 100%

Na vlastní nebezpečí (2007)

Ten obsah mi přijde jako trošku moc vychvalování filmu, který opravdu tak speciální a dobrý nebyl. Herecké výkony špatné, celkově ta idea toho příběhu stojí taky za prd. Dobrodružné to rozhodně nebylo, spíš parta vidláků co se plaví na raftu a vůbec neví co se děje okolo, kromě hlavního hrdiny, který má očividně jasno. S tímhle se Hollywood nepokoří.

Princezna ze mlejna (1994)

Klasická Česká pohádka, která nemá čím nadchnout. Jsou zde přidané už i nějaké efekty, které nejsou světoborné a pohádce nijak nepřidávají. Příběh byl obyčejný a tahle pohádka mě ničím extra nezaujala. Herecké výkony byly také slabé.

Byl jednou jeden král... (1954)

Pěkná Česká pohádka ze staré doby. S Janem Werichem byly vždy krásné pohádky, člověk si z nich něco odnesl a bylo to čistě o příběhu. Tohle se nedá srovnávat s těmi kravinami co se točí dnes a řadí se mezi pohádky.

Snídaně (1994) (pořad)

Většina lidí si tento pořad spojí s brzkým stáváním, takže asi musí bejt špatně hodnocený, určitě to na to má vliv. Jinak během těch několika hodin se dozvídáme stále to samé, pořád dokola. Občas se pustí písníčka a nebo nějaky speciální host, který vlastně není vůbec ničím speciální.

Tele Tele (2000) (pořad)

Místy trapný a místy humorný seriál. Některé vtípky se opravdu vydařily, ale zbytek což je takových 80% stál za pěkný kulový.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Oproti seriálu je tohle hodně slabá podívaná, která se z půlky skládá z trapných písniček a zbytek filmu nevynahradí ani zdaleka vtip, který je v seriálu. Bylo tu sice pár dobrejch hlášek, ale opravdu jen pár. Navíc pokud si to chce někdo užít, musí mít poměrně dobrý přehled ohledně v americké společnosti, jinak nepochopí většinu vtipů. Nedám tomu 5 hvězdiček a nevychválím to jen protože to vyžírá popularitu ze slavného seriálu, je to prostě velice slabé.

Hra o přežití (1994)

S trochu nudným začátkem přijde velice zábavný střed filmu a závěr a film má jistý říz. Pokud chcete ztrávit nějak hodinku a půl, tak si to pusťte, je to film co neupoutá, ale ani neurazí diváka, prostě takový střed.

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Proboha toto byla hrůza, jak se někdy mohla televize nova snížit na vysílání takovéhle hovadiny. Pryč s tim!

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

A tak každého malého kluka sen. Chodit s pistolí a rangers odznakem a ničit lumpy. Rád jsem přišel vždy ze školy a první co udělal, že zapnul Walkera :). Co se týče filmu je to špatňárna, ale bylo to něco na čem jsem vyrůstal.