Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Podíval jsem se na to, protože jsem to měl do povinné četby k maturitě, jinak mě film vůbec nelákal. S tím, že jsem se na něj díval dá se říct z donucení, jsem byl docela překvapen a nebylo to nejhorší. Vidím, že jsou to velice rozporuplná hodnocení. Film bych řadil mezi ty, na které se člověk podívá jednou a stačí mu to, jen tak aby vědel co že to vůbec je za film. Není to žádnej průlom, ale ani žádnej propadák, prostě takovej přesnej střed 50%. Vadilo mi to zdlouhavé natahování, ty zdlouhavé nic neříkavající momenty a i kvůli tomu se podle mě zbytečně film vyšplhal až na 2 hodiny.

Alois Nebel (2011)

Neskutečně pěkně vizuálně udělané. Krásne pohledy kamery, parádní animace, ale tenhle film neměl děj, prostě to byla čistá podívaná a člověk si z toho vůbec nic neodnesl. Na České poměry slušnej film, ale ten děj to totálně potopil, snad i malé dítě by za lízatko dokázalo napsat lepší příběh.

Pat a Mat - Malování (1982) (epizoda)

Každý svou speciální čepici z papíru na míru. Malování za pomocí automatické natlakované láhve to je novinka. A jak jinak to mohlo dopadnou než že všechna práce příjde vniveč, ale svým způsobem opět vyhráli.

Pat a Mat - Skokani (1982) (epizoda)

V každém díle je vždy něco vtipného a upřímného. Takové ty nevšední situace, které by nikoho nenapadly, tak ty jsou v tomto seriálu na denním pořádku. V tomto díle například: lyže udělané z parket v chatě, nasazení navýjecího zařízení místo kola na auto a v neposlední řadě srolování skokana kolem kola.

Pat a Mat - Stěhování (1982) (epizoda)

Ti by se mohli živit stěhováním, sice by dopravili asi tak půlku toho co by se odvezlo a to co by se přivezlo by bylo zlikvidovaný, ale byl by to nezapomenutelný zážitek, jako tento díl.

Pat a Mat - Voda (1982) (epizoda)

Opět vtipně vyřešený problém se studnout. Kvůli jedne malé zahrádce zatopili celou chatku. Kam na ty nápady chodí?!

12 opic (1995)

2x jsem tento film viděl a po 2. už mi dával trošku více najevo jeho obsah. Je to docela chaos a člověk se v tom lehce ztratí, ale když to pochopí, tak se to dá. Možná při 3. shlédnutí přihodím i tu 5. hvězdičku.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Pěkné dobrodružství i se spoluprácí ČR. Sice tam naši Čeští herci skoro nehráli, ale pořád je pěkné, že na tom máme podíl. Moc pěkná atmosféra, temná vesnička a temný les. Sice to není žádný velký průlom, ale já jsem se náramně bavil. Škoda Heatha Ledgera, myslím že tenhle herec to mohl dotáhnout se svým potenciálem a hereckými schopnostmi daleko.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Big american style. Tohle je opravdu na úroveň České republiky velká pecka. V hlavní roli parádní Lubomír Lipský a Jiřina Bohdalová. Zápletka je velice komická a tak 90% scén na mě mile zapůsobilo a velice mě pobavilo. Bavil jsem se od začátku až do konce a určitě jedna z těch lepších Českých komedií.

Střihoruký Edward (1990)

Tak Johnny Depp tu prakticky hrál celý film sám, ostatní herci zůstali daleko za jeho stínem. Vždy jsem se jako malý bál tohohle filmu, prostě chlap s nůžkama misto prstů?! No časem už to bylo lepší. Krásná temná atmosféra co vtáhne diváka do děje filmu, ale na ten plný počet mi tam něco chybělo.