Příběh z Bronxu (1993)

Výborná gangsterka, velice dobrý scénář. Robert de Niro v roli poctivého autobusáka, který pořád poučuje svého syna a varuje před mafiánským bosem Sonnym, oprávněně a celkem nadarmo. Italská mafie si vždy potrpěla na rodině a v,, přátelských vztazích" mezi sebou. Nemůžu nic vytknout 100%

Diktátor (2012)

Výborná komedie s velmi působivým humorem, který já miluju. Oproti boratovi jsou tu velké rozdíly a fakt že boratův humor mi úplně tak nesedl, jako tento. Výborně zahrané, až na ten zpackaný konec který smrdí tou klasickou ,,hollywoodštinou", scéna s tím tankem mě rozsekala :D

Millerova křižovatka (1990)

Luxusní gangsterka, tvůrci udělali jedinečné prostředí té doby. Hlavní hrdina sympatický, dobře zvolený k té roli, poker face jak ma být, záporáci parádně sližští. Celé se to točí kolem hlavního hrdiny a jeho velice chytrých plánovaných akcí dopředu. Až na to nesmyslné střílení s Thompsonem, kde vystřílel snad stovky nábojů bez přebíjení. 95%

Do vesmíru se Stephenem Hawkingem (2010) (seriál)

Naprosto fascinující a dechberoucí seriál. Co by bylo, kdyby a podobně naprosto miluji. Navíc objasňuje mnoho složitých faktů velmi dobrými animacemi. Díly o cestování v čase jsou úplně super, když si vlastně uvědomíte co jste dosud nebrali v potaz. + Velice vhodná hudba k vesmírným animacím, klidný hlas českého dabéra :D

Agent bez minulosti (2002)

Tempo mizivé, akcí jen pár s přehnanou rychlostí střihu kde si ani neuvědomíte kdo je ten dobrý a kdo je ten špatný. Příběh nic moc a zápletka ohraná. Zklamání

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Tato soutěž, není o výkonech, vypovídá o tom i název, ano není člověk, který by odtamtud odešel nepotlučený. Soutežící určitě vybírají podle míry namyšlenosti a imbecility. Jinak si to nedokážu představit :D Překážky přesně postaveny aby nešly přejít a ovládají je zřejmě pánové, kteří se na to seshora dívají. Bomba do hlavy, salto vzad, třísknutí se do zad, pád do bláta. Skok na koule, přehyb dozadu, roznožka, pad do bláta, nasrání si do kalhot. Pokud vyleze z bláta, další pád do bláta, vyražení dechu. Na konci se vám začne smát moderátorka. Ještě posměvačno sarkastické narážky přiblbě se usmívajících komentátorů s elektronickou tužkou Martina Hostáka :D Zajímalo by mě jestli je někdo za toto žaloval :D

Gauneři (1992)

Z tohoto filmu mám opravdu smíšené pocity, po přečtení informací a zhlédnutí pár videí jsem si i řekl, že to bude dobrý film a těšil se na něj. Bohužel mě docela zklamal. Celý film se odehrává v jedné garáži, zapomeňte na to jak se to stalo, jen místy proběhne pár mini filmů kde např. padouch prchá před policisty a podobně. Pořád jsem čekal na moment, kdy to začne být zajímavé a toho jsem se bohužel nedočkal. Ale musím pochválit práci designeru za tu scénu s uříznutým uchem, vypadalo to opravdu věryhodně a pěkně hnusně :D

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Viděl jsem první díl, který mě bavil. Po zhlédnutí druhého dílu jsem už byl víc na vážkách. Komediálně je velmi slabý, pasáží kde se opravdu zasmějete je pramálo, ovšem jsou. Totálních hovadin kde máte chuť plácnout si do obličeje je tu od jedničky až přehnaně. Nebýt Renoa v hlavní roli tak je to jen další z filmů s velmi špatným hodnocením, včetně mého.

Kapitán Phillips (2013)

Musím se přiznat, že od tohoto filmu jsem to opravdu nečekal. Takovou napínavou atmosféru od začátku až do konce, kde se pořád něco děje. Tom Hanks a somálští piráti tento film doslova nadzvedli. Výborně zvolení záporáci, kde si každou chvíli myslíte že už to nervově neustojí a zmáčknou to. Koncová scéna naprosto legendární. Z tohoto jsem schopen přehlédnout pár těch blbostí a udělit plné hodnocení.