Země oceli (2018)

Slizkej popelář Donny si domů nosí odpadky z popelnic, aby přišel na stopu vrahům malého dítěte. Všichni mu hází klacky pod nohy ať to má, co nejtěžší a on si zase objednává kakao a dietní kolu na účet podniku. Dávám 55%

Řbitov zviřátek (2019)

Tenhle řbitov zviřátek se mi líbil více než původní originál. Hlavně kvůli sympatickému hereckému obsazení, kde je nejlepší jejich dcerka Ellie. Zásadní změna je v pohřbení jednoho z členů rodiny, který se vrátí, ale už je trochu jiný. Na konec by klidně mohlo, navazovat pokračování, ale ubíral bych ho jiným směrem. Dávám 75%

Motýlek (2017)

Originál jsem neviděl a ani nechci po tom, co jsem se dočetl v komentářích, že tenhle remake je vydařenější než původní film z roku 1973. Papi alias Motýlek v podání Hunnama byl zahrát obstojně a Malek si odskočil z turné Queen do pyžama. Dávám 75%

Zlo s lidskou tváří (2019)

Zlo s lidskou tváří je příběh o sériovém vrahovi Tedovi Bundym. Uvidíte tady jenom jedno šlahnutí přes palicu golfovou holí. Jinak je to jenom kecání, tahanice po soudech, útěky a lhaní do očí. Dávám 50%

Arctic: Ledové peklo (2018)

V ledovém pekle jsem čekal hlavně na pořádný boj o přežití v mrazivých podmínkách. Ten mi tam chyběl nejvíc. Zde jenom zíráte, jak tahá za sebou ženskou ve spacáku a škoda, že se medvídek zalekl. Dávám 40%

Dealer III (2005)

Dealer č.3 - je příběh o dealerském bossovi Milovi, který si mě získal hlavně v prvním díle. Tady už je to vyhasla žárovka, co chodí na terapie pro drogově závislé. Dávám 60%

Dealer II (2004)

Dealer č.2 - je příběh o zlodějíčkovi Tonnym, který se vrátí z basy a začne zase dělat všechno, proto aby se do ní opět vrátil. Konečně dostal Mads Mikkelsen prostor zahrát v pokračování hlavní roli. Dávám 75%

Dealer (1996)

Dealer č.1 - je příběh o dealerovi Frankovi, kterýmu se nepovede jeden kšeft a začne lítat ve velkým průseru, dluží kam se podíva. Půjčí si od Mila a to není úplně nejlepší nápad. Dávám 80%

John Q. (2002)

Než se John Q. zablokoval v nemocnici s nemocničním personálem a pacienty, tak jsem mu i fandil a čekal jsem, jak schrastí peníze na léčbu pro syna. Potom mi to přišlo postavený na palicu, utahaný a těšil jsem se až to skončí. Dávám 35%

Harry Brown (2009)

Michael Caine odhodil zástěru a ze sluhy Alfréda se stal zabiják Harry, který prahne po krvavé a spravedlivé pomstě, protože mu zabili kamaráda školníka z Bradavic. Dávám 75%