Souboj s rodinou (2019)

Dwayne "The Rocku" ty prevíte jsi jenom tahák na tenhle film ve, kterém zastaneš dohromady asi 10 min, ale aspoň ve svojí reálné osobě a v tom, co miluješ. Zbytek pro mě hodně neznámá herecká zastoupení, ale musím říct, že příběhově si mě to získalo a jsem rád, že hlavní příběh byl o Paige a né o jejím bratrovi, který se choval, jak kokot sám to tam říká. Škoda, že jsem se já nenarodil v zápasnické rodině to by mi ty chvaty na ségru procházely. Dávám 80%

Sněžná past (2018)

Momoa ukázal, jak se má starat a ochraňovat otec svoji rodinu za všech okolností. Slušná akční jízda v zasněžené krajině, ale bacha kam dávate past na mědvědi. Dávám 60%

Cesta do Palomy (2014)

Momoa jako samotářský vlk, který utíká před zákonem na mašině po pustých prériích kvůli vraždě. Po cestě narazí na pár přátel, seznámí se a chce dorazit na místo pro odpočinek svojí matce. Jako debut chválím hlavně silnej konec. Dávám 70%

Potomek (2019)

Kamarádka má taky jedno oko zelený a druhý modrý, budu si od ní držet odstup a jen zpovzdálí pozorovat. Dávám 60%

Závod s časem (2013)

Selena je na facku a Ford Shelby GT500 je krásnej na obdiv. Dávám 45%

Machete zabíjí (2013)

Danny mačetka po druhé je to taky slušná krvavá jízda, ale už to tady místy ztrácelo i jsem se nudil hlavně v pasážích s Melem Gibsonem nudný záporák. Zase to tady trochu vynahradilo plno sexy holek v bikinách s připinákem. Dávám 70%

Machete (2010)

Ultimátní Danny Trejo mačeťák, který se s nikým a ničím nesere. Je to totální náser, který mě odpálil hlavu. Doporučuji a dávám 100%

Another WolfCop (2017)

Úchylnější a ujetější než první díl hlavně to vlkodlačí prcání. Na vypnutí hlavy ideální volba. Dávám 50%

Batman: Útok na Arkham (2014)

Suicide Squad proti městu Gotham a Batmanovi, který neměl díky bohu moc prostoru. Dávám 80%

Body at Brighton Rock (2019)

Strážkyně parku se sexy škvírou mezi zubama se ztratí při procházce v lese a najde mrtvého muže. Čeká u něj přes noc na pomoc a ten závěrečný souboj se zvířecím predátorem tomu nasadil korunu. Dávám 40%