Experiment (2001)

Zajimavý nápad tohle zkusit absolvovat, ale nikomu nedošlo, že to někomu může vlézt na mozek a začne to brát moc vážně. Určitě jsem fandil trestancům, kteří se jen tak nedali hlavně jeden byl správně drzý rebel. Dávám 80%

Texaský masakr motorovou pilou 2 (1986)

Krvavá trapárna, která mě moc nebavila a nenabíhal mi, ani úsměv na tváři. Asi se už nedokážu zasmát u komedie. Dávám 35%

Kožená tvář (1990)

Z původních třech dílů je pro mě tenhle třetí nejlepší i si dokáže držet slušnou atmosféru. Viggo na mě působil, jak mladý kovbojík, který si zatím jenom ošahává násilí. Dávám 55%

Klec (2019) (TV film)

Výborná paní Bohdalová ve své roli oběťi ve svém vlastním bytě až mi jí bylo líto, jak se k ní Hádek choval. Dávám 80%

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Pár dílů z animovaného seriálu pokémon jsem pochopitelně, jako malý soplák viděl, ale že bych se na to každý víkend, nebo kdy to bývalo třepal to asi né. Tady je to v hrané formě, kde je nejvýraznější pokémon Pikachu, který je navíc detektivem. Pár zábavných chvilek to mělo, ale tohle je prostě mířené pro mladší publikum děti, které to určitě ocení. Dávám 45%

All Eyez on Me (2017)

Určitě nejhůř zpracovaný film o zahraničním raperovi, co jsem viděl. I když tuhle hudbu poslouchám, tak mě mrzelo, že se ta hudba zase tolik neřešila než jsem myslel a 2PAC tam neměl moc prostoru na pódium. Je to legenda, tak jak jeho tracky. Dávám 40%

Pippi dlouhá punčocha (1969)

Jako děcku se mi to líbilo, jak byla pihatá holka vždy o krok dál než ostatní i když se ji smáli, jela si svoje a byla sama sebou. Pippi a jeji opičák. Dávám 55%

Nenasytná Tiffany (2015)

Nenasytný Noha, který pije vodku a rum, jak vodu. Když nemá co žrát, tak šáhne po stolet prošlém kompotu a k uspokojení mu stačí časopis péčko. Jednoho dne se začne vše měnit. Zandal parádně vesnickou roli. Dávám 70%

Pomsta (2019)

Scott s plechovou hubou mi trochu připomínal amerického rappera. Ve vězení přožíval muka a přišel, jak vyměněný zohavený univerzální voják. Jsem zvědavej, jak tohle přeloží do češtiny. Dávám 75%

Polaroid (2019)

Podobný starý foťák bych možná vyhrabal na půdě u rodičů taky, ale určitě nefunkční. Samotný bubák z fotek mně místy připomínal Slender Mana, ale nápad super, tak jako skupinka sympatických teenegeřů. Dávám 70%